Kino

Multikino Katowice Silesia City Center - Repertuar i bilety online

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski19.01.20247 min.
Multikino Katowice Silesia City Center - Repertuar i bilety online

Multikino Katowice Silesia City Center to nowoczesne kino znajdujące się w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. Posiada ono 12 nowocześnie wyposażonych sal kinowych z technologią cyfrowej projekcji, komfortowymi fotelami oraz systemem dźwięku Dolby Atmos. W kinie dostępny jest szeroki wybór filmów - od hollywoodzkich hitów po polskie produkcje oraz filmy artystyczne. Bilety można zakupić przez internet lub bezpośrednio w kasie przed seansem. Multikino organizuje również specjalne pokazy i wydarzenia filmowe dla fanów X Muzy.

Kluczowe wnioski:
 • Nowoczesne, cyfrowe kino z 12 salami w centrum handlowym Silesia
 • Szeroki repertuar filmów hollywoodzkich, polskich i artystycznych
 • Bilety można kupić online lub w kasie przed seansem
 • Sale wyposażone w wygodne fotele i dźwięk Dolby Atmos
 • Organizowane są specjalne pokazy filmowe i wydarzenia dla fanów

Oferta Multikino w Silesia City Center

Multikino Katowice Silesia City Center to nowoczesne, 12-salowe kino znajdujące się w samym centrum Katowic, w kompleksie handlowo-rozrywkowym Silesia City Center. Oferuje szeroki wybór filmów hollywoodzkich, polskich produkcji oraz ambitnych filmów artystycznych. Sale charakteryzują się wygodnymi fotelami oraz doskonałą jakością obrazu i dźwięku, dzięki zastosowaniu cyfrowych projektorów i systemu dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Multikino posiada ogółem 12 nowocześnie wyposażonych sal kinowych, w tym jedną salę IMAX z ekranem o szerokości 20 metrów. Ponadto dostępne są sale typu VIP, w których znajdują się dwa rzędy luksusowych, skórzanych foteli z lampkami, podnóżkami i stolikami. W kinie znajduje się również przestronne foyer, bar oraz punkt gastronomiczny z przekąskami i napojami.

Repertuar i cennik biletów

W repertuarze Multikina Katowice Silesia City Center znajdziemy zarówno najnowsze hity komercyjne z Hollywood, familijne animacje dla dzieci, jak i ambitne produkcje filmowe nagradzane na festiwalach. Seanse odbywają się codziennie w godzinach porannych i popołudniowo-wieczornych. Ceny biletów wahają się od 17 do 34 zł w zależności od typu sali i dnia tygodnia.

Istnieje możliwość zakupienia tańszych biletów na wtorkowe seanse 2D w cenie już od 14 zł. Ponadto kino organizuje pokazy specjalne w formie maratonów filmowych oraz pokazów premierowych i przedpremierowych w specjalnych cenach.

Aktualny repertuar filmowy Multikina

Kino Multipleks Silesia regularnie aktualizuje swój repertuar filmowy na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. W kinie wyświetlane są najgorętsze nowości prosto z Hollywood na czele z najnowszymi produkcjami Marvela i DC, familijnymi hitami animowanymi od studiów Disneya i Pixara oraz polskimi komediami i dramatami obyczajowymi.

Nasz repertuar gwarantuje emocje dla całej rodziny - od najmłodszych po dorosłych widzów!

W najbliższych tygodniach na ekranach Multikina będzie można obejrzeć m.in. takie tytuły jak „Ant-Man i Osa: Kwantomania”, „Krudowie 2: Nowa era”, „Gang zwierzaków”, „Mission: Impossible 7” i „John Wick 4”

.

Premiery i wydarzenia specjalne

Kino w Silesia City Center regularnie organizuje specjalne wydarzenia filmowe dla fanów, między innymi popremierowe maratony najpopularniejszych serii, pokazy z udziałem twórców i aktorów oraz spotkania klubu miłośników kina.Multikino Katowice Silesia City Center stawia na interaktywny kontakt z widzami i dostarczanie im niezapomnianych wrażeń z seansów.

Czytaj więcej: Sprawdź Aktualny Repertuar Kina Kinematograf Łódź - Najlepsze Filmy i Pokazy na Dużym Ekranie

Zakup biletów online do Multikina

Bilety do Multikina Katowice Silesia City Center można zakupić przez internet na stronie multikino.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Pozwala to uniknąć stania w kolejkach do kasy przed seansem. Przy zakupie online biletu należy wybrać tytuł i godzinę filmu, rodzaj sali, preferowane miejsca oraz opcjonalnie dodać zestawy combo ze snackami i napojami.

Bilety internetowe można bezproblemowo zeskanować z ekranu smartfona/tabletu lub wydrukować. Istnieje także opcja odbioru zakupionych biletów w automatach biletowych w kinie, podając wygenerowany kod.

Rodzaj biletu Cena
Normalny bilet 2D 17 - 26 zł
Bilet ulgowy (dzieci, studenci, emeryci) 14 - 20 zł
Bilet na salę VIP 34 zł

Sale kinowe i technologie w Multikinie

Multikino Katowice Silesia City Center - Repertuar i bilety online

Multikino Silesia dysponuje 12 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami kinowymi wyposażonymi w system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i projektory cyfrowe gwarantujące obraz w jakości 4K. Widzowie mogą zanurzyć się w kinowych wrażeniach na wygodnych fotelach z funkcją reklinacji.

Do dyspozycji gości oddano m.in. ekskluzywną salę IMAX z 20-metrowym ekranem i potężnym dźwiękiem 12.1 oraz 4 sale z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Ponadto kino posiada dwie przestronne sale typu VIP ze skórzanymi fotelami w układzie amfiteatralnym stworzone z myślą o wymagających widzach.

Technologie obrazu i dźwięku

Obraz we wszystkich salach projektowany jest w rozdzielczości 4K, a sale wyposażono w system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos zapewniający realistyczne efekty akustyczne. Filmy można oglądać w technologii 3D (okulary polaryzacyjne w cenie biletu) oraz w wersji z polskim dubbingiem.

Informacje o barze i restauracji w Multikinie

W holu Multikina Katowice działa obszerny bar z bogatym menu napojów, przekąsek i dań obiadowych: pizzy, zapiekanek, sałatek, frytek i hot dogów. Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku bezpośrednio do sali kinowej w trakcie seansu (serwis Kellnera).

Oprócz standardowej oferty barowej, kino przygotowało autorski zestaw przekąsek „Mix Smaków” zawierający popcorn, nachosy, M&M’sy i napój. Można go zakupić w atrakcyjnej cenie 29 zł. W kinie funkcjonuje również kącik dla rodzin z dziećmi, pokój do karmienia niemowląt oraz sklep z gadżetami filmowymi.

 • Bogata oferta gastronomiczna: pizza, zapiekanki, hot dogi i inne
 • Możliwość zamówienia jedzenia do sal kinowych

Podsumowanie

Multikino Katowice Silesia City Center to nowoczesne, 12-salowe kino zlokalizowane w samym centrum miasta, w kompleksie Silesia City Center. Oferuje najświeższe hollywoodzkie hity, polskie produkcje, filmy familijne i artystyczne w cenach biletów od 14 zł. Sale wyposażono w wygodne fotele, cyfrowe projektory 4K oraz system dźwięku Dolby Atmos. Kino regularnie organizuje specjalne pokazy i wydarzenia dla fanów. Bilety można zakupić przez Internet lub w kasach przed seansem.

Multikino Katowice wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem sal z technologią cyfrowej projekcji w jakości 4K, ekranem IMAX oraz zróżnicowaną ofertą filmową dostosowaną do gustów widzów w każdym wieku. Ponadto kino organizuje spotkania i maratony dla pasjonatów X Muzy. Dla wygody gości istnieje możliwość online'owego zakupu biletów z wyborem miejsc oraz obsługa kelnerska w trakcie seansów.

Multikino Silesia stanowi silną konkurencję dla innych kin studyjnych i multipleksów w Katowicach - Kina Światowida, kina Helios przy ul. Kościuszki oraz Cinema City w Supersamie. Wyróżnia się atrakcyjnym położeniem w centrum handlowym, nowatorskimi technologiami na salach oraz dbałością o wygodę i zadowolenie klientów. To dobre miejsce zarówno na randkę z filmem, jak i na rodzinny wypad do kina z dziećmi.

Podsumowując, Multikino Silesia City Center to nowoczesne, dobrze wyposażone kino z szeroką ofertą filmową, wygodą dla klientów i kameralną atmosferą mimo rozmiarów multipleksu. Warto je odwiedzić, jeśli szukasz dobrej jakości rozrywki filmowej w centrum Katowic.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Repertuar kina Toruń Czerwona Droga - Cinema City Toruń
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły