Kino

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki Kino - Repertuar i Bilety

Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec22.01.20246 min.
Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki Kino - Repertuar i Bilety

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki Kino to kulturalne centrum miasta, oferujące szeroki wybór filmów i wydarzeń kinowych. W naszym nowoczesnym, klimatyzowanym kinie znajdziesz najświeższe hity filmowe, kino niezależne, klasykę polską i zagraniczną oraz seanse dla najmłodszych. Regularnie organizujemy festiwale, maratony filmowe, pokazy specjalne i spotkania z twórcami.

Kluczowe wnioski:
 • Oferujemy szeroki repertuar filmów dla każdego.
 • Zapewniamy wygodne, nowoczesne sale kinowe wyposażone w najnowsze technologie.
 • Regularnie organizujemy specjalne wydarzenia filmowe i spotkania.
 • Dostępna jest opcja zakupu biletów przez Internet.
 • Zapraszamy miłośników X Muzy do odwiedzenia naszego kina.

Najlepsze filmy w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Kino to nowoczesne, klimatyzowane kino działające w strukturach Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Regularnie prezentujemy w nim najciekawsze i najbardziej oczekiwane tytuły filmowe.

W każdym miesiącu staramy się ułożyć repertuar tak, by zadowolić miłośników różnych gatunków. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno fani kina akcji, animacji, komedii jak i ambitnych filmów autorskich.

Hity filmowe na najbliższy miesiąc

W nadchodzących tygodniach będzie można zobaczyć u nas m.in. najnowsze odsłony popularnych serii jak „Mission: Impossible”, „John Wick”, „Ant-Man i Osa”. Pokazujemy również nominowane do nagród filmy takie jak „Fabelmanowie” czy „Duchy Inisherin”.

Oprócz głośnych tytułów, prezentujemy także filmową klasykę - w najbliższym czasie zapraszamy m.in. na cykl „Mistrzowie Kina”, podczas którego odbędą się pokazy kultowych dzieł wielkich reżyserów.

Kup bilety na seanse filmowe online i stacjonarnie

Staramy się zapewnić naszym widzom jak najwygodniejsze warunki korzystania z naszego kina. Dlatego oprócz zakupu biletów bezpośrednio w kasie, istnieje możliwość ich rezerwacji przez stronę internetową oraz obsługę telefoniczną.

Aktualny cennik jest dostępny na naszej stronie www. Ceny biletów są uzależnione od dnia tygodnia oraz daty i godziny seansu.

Posiadaczom Grodzisk Kino Karty przysługują stałe zniżki na każdy seans.

Jeżeli chcieliby Państwo zorganizować u nas prywatny pokaz dla grupy - jesteśmy otwarci na tego typu inicjatywy. Prosimy o kontakt mailowy.

Nowości technologiczne

Cały czas dokładamy starań aby podnosić standardy naszego kina pod względem sprzętu i odtwarzania filmów.

Ostatnio zainstalowaliśmy nowy, większy ekran o podwyższonej rozdzielczości 4K. Wszystkie nasze projektory pozwalają na emisję obrazu w tej jakości.

Czytaj więcej: Najnowszy repertuar kina Plaza Suwałki - Odkryj świat filmów w kinie w Suwałkach

Sprawdź repertuar kinowy w Grodziskim Centrum Kultury

Kino w Centrum Kultury działa od poniedziałku do niedzieli. Seanse odbywają się o stałych porach - zazwyczaj o 15:30, 18:00 i 20:30.

Pełny, aktualizowany na bieżąco repertuar z zaznaczonymi terminami i godzinami seansów jest dostępny bezpośrednio w budynku kina, na naszej stronie WWW oraz w mediach społecznościowych:

 • Facebook
 • Instagram

Zachęcamy do śledzenia repertuaru i naszych kanałów, gdzie informujemy o nadchodzących premierach, specjalnych eventach, maratonach filmowych itp.

Poniedziałek 15:30, 18:00, 20:30
Wtorek 15:30, 18:00, 20:30
Środa 15:30, 18:00, 20:30
Czwartek 15:30, 18:00, 20:30

Centrum Kultury prezentuje najciekawsze filmy tego miesiąca

Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki Kino - Repertuar i Bilety

W każdym miesiącu staramy się wyselekcjonować z aktualnego repertuaru kinowego kilka tytułów, które według nas są szczególnie warte obejrzenia. Różnią się one gatunkowo, tak aby zadowolić gusta różnych widzów.

W lutym zdecydowanie polecamy: animację „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, dramat „Fabelmanowie” w reżyserii legendarnego Stevena Spielberga oraz horro-komedię „M3gan”.

Zapraszamy na wybrane przez nas najlepsze filmy miesiąca. To doskonała okazja do miłego i wartościowego spędzenia czasu połączonego z niezapomnianymi wrażeniami

Regularnie na naszym Facebooku i Instagramie pojawiają się wpisy „Film Miesiąca”, gdzie prezentujemy i krótko opisujemy najciekawsze obrazy warto obejrzenia na naszym ekranie. Zachęcamy do śledzenia social mediów i zapoznawania się z tymi rekomendacjami.

Obejrzyj najnowsze hity filmowe w naszym kinie

Można powiedzieć, że jesteśmy kinem studyjnym z dużym repertuarem. Pokazujemy filmy komercyjne, niezależne produkcje festivalskie, ambitne kino zagraniczne oraz rodzime tytuły.

Grodzisk Kino to miejsce spotkań wszystkich pasjonatów X Muzy - tych poszukujących mocnych wrażeń filmowych oraz miłośników kameralnego klimatu.

Oprócz standardowych seansów, organizujemy również pokazy specjalne, nocne maratony, spotkania z twórcami i prezentacje filmów niszowych we współpracy z lokalnymi instytucjami kultury i grupami filmowymi.

Zapraszamy na projekcje filmów w wygodnych warunkach

Nasze kino może pochwalić się 3 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami projekcyjnymi, każda mieszcząca ponad 100 osób. Fotele są wygodne, nowe, z odchylanymi siedziskami. Ponadto każde miejsce wyposażone jest w mały stolik.

Dbamy o komfort naszych widzów, także jeśli chodzi o warunki oglądania. Filmy emitowane są w jakości 4K na dużym ekranie z profesjonalnym nagłośnieniem. Obraz i dźwięk są perfekcyjne.

Kino posiada również własny bar, w którym można nabyć przekąski, napoje i poczęstować się nimi podczas seansu.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Grodziska i okolic do odwiedzenia Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki Kino. Czekamy na Państwa!

Podsumowanie

W artykule przybliżyliśmy działalność kina funkcjonującego w ramach Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Omówione zostały najważniejsze aspekty związane z ofertą, repertuarem oraz infrastrukturą Grodzisk Kino. Dowiedzieliśmy się, że placówka prezentuje zróżnicowany repertuar filmowy, zaspokajający potrzeby widzów preferujących zarówno kino popularne, jak i ambitne produkcje. Poinformowano również o możliwościach zakupu biletów, cenniku oraz zniżkach dla posiadaczy karty stałego klienta. Omówiono standardy techniczne kinowych sal oraz wyposażenie w nowoczesny sprzęt. Ponadto przedstawiono sposoby sprawdzenia aktualnego repertuaru Kina Grodzisk Maz oraz zaprezentowano wybrane filmy godne obejrzenia w nadchodzącym miesiącu.

Podkreślono dogodne warunki oglądania filmów – wygodne, klimatyzowane sale, nowe fotele, emitowanie produkcji w jakości 4K. Zwrócono również uwagę na atuty lokalizacji – Centrum Kultury oraz bliskość baru i punktów gastronomicznych. Tekst kończy się bezpośrednim zaproszeniem do zapoznania się z ofertą Kina Grodzisk Mazowiecki i odwiedzenia tej placówki kulturalnej.

Podsumowując, artykuł w sposób wyczerpujący, a zarazem przystępny prezentuje zalety i atrakcje kina działającego w Centrum Kultury na terenie Grodziska Mazowieckiego. Z pewnością zachęci potencjalnych widzów do skorzystania z jego oferty i spędzenia ciekawego czasu w kinie zlokalizowanym w samym centrum miasta.

Mamy nadzieję, że przekazane w artykule informacje spotkają się z zainteresowaniem mieszkańców regionu poszukujących wartościowych form spędzania wolnego czasu. Będziemy wdzięczni za opinie i sugestie dotyczące naszej działalności i oferty kulturalnej.

Najczęstsze pytania

Nasze kino prezentuje zróżnicowany repertuar filmowy - od największych hitów, przez kino artystyczne, po seanse dla najmłodszych. Szczegółowy wykaz aktualnych i nadchodzących tytułów znajduje się na naszej stronie internetowej.

Bilety można nabyć bezpośrednio w kasie kina, poprzez rezerwację telefoniczną pod numerem 22 465 98 76 lub online na stronie www.bilety.centrumkultury.pl.

Posiadacze Karty Stałego Klienta mają zapewnione 10% zniżki na każdy seans. Kartę można wyrobić w kasie kina po 5 skorzystanych wizytach.

Tak, kino posiada własny bar oferujący przekąski, napoje, słodycze itp. Można z nich skorzystać także w trakcie trwania seansów filmowych.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt - projektory 4k, ekran o przekątnej 12 metrów, dźwięk przestrzenny 7.1. Miejsca dla widzów to wygodne, nowe fotele z regulacją odchylenia.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Imiona Piesków z Psi Patrolu - Bohaterowie Psi Patrolu
 4. Multikino Poznań Repertuar Plaza - Kina w Poznaniu
 5. Dubbing Co to Jest - Wszystko, co musisz wiedzieć o dubbingu
Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec

Będąc recenzentem sprzętu fotograficznego testuję lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty pod kątem fotografii krajobrazowej, portretowej i ulicznej. Sprawdzam m.in. ilość megapikseli, jakość matryc, prędkość migawki i stabilizację obrazu w poszukiwaniu modeli idealnych dla amatorów i profesjonalistów

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.