Kino

Kino Cinema Kalisz - Repertuar, Ceny biletów & Adres

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski15.01.20247 min.
Kino Cinema Kalisz - Repertuar, Ceny biletów & Adres

Cinema 3D Kalisz Repertuar to najnowocześniejsze kino w regionie, oferujące bogaty wybór filmów w technologii 3D. W Kinie Cinema znajdziesz aktualny repertuar premierowych produkcji, które możesz obejrzeć w profesjonalnie wyposażonych salach z projektorami 3D. Sprawdź również atrakcyjne ceny biletów i dogodną lokalizację kina w centrum Kalisza.

Kluczowe wnioski:
 • Kino Cinema jako jedyne w mieście oferuje filmy w technologii 3D.
 • Aktualny repertuar obejmuje najnowsze hity filmowe i bajki dla dzieci.
 • Sale kinowe wyposażone są w projektory 3D zapewniające doskonałą jakość obrazu i dźwięku.
 • Ceny biletów są atrakcyjne, a kino zlokalizowane w samym centrum miasta.
 • W Kinie Cinema odbywają się także wydarzenia specjalne z seansami 3D.

Najnowsze filmy 3D w Kinie Cinema

Kino Cinema Kalisz jako jedyne w mieście oferuje bogaty wybór najnowszych filmów w technologii 3D. W repertuarze znajdziesz zarówno najgłośniejsze nowości ze świata kina, jak i bajki dla najmłodszych widzów. Dzięki projektorom 3D możesz przenieść się w sam środek akcji ulubionych produkcji i doświadczyć niezwykłych efektów wizualnych. Sprawdź poniższe zestawienie premier, które już teraz możesz obejrzeć w Kinie Cinema Kalisz.

Aktualny repertuar filmów 3D

W aktualnym repertuarze kaliskiego kina z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Fani sensacyjnych produkcji docenią takie nowości 3D jak "Top Gun: Maverick", sequel kultowego filmu z Tomem Cruisem czy "Avatar: Istota wody" Jamesa Camerona. Miłośnicy mocnych wrażeń powinni wybrać się na seans kontrowersyjnego thrillera "Men". Natomiast dla najmłodszych widzów polecamy wersję 3D bajki "Kot w butach: Ostatnie życzenie".

Oprócz premierowych hitów, w Kinie Cinema regularnie pojawiają się także starsze produkcje w specjalnych pokazach 3D. W najbliższym czasie będzie można obejrzeć m.in. oscarowy musical "La La Land" z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem czy kultowego "Ojca chrzestnego" Francisa Forda Coppoli. Seanse starszych filmów w odświeżonej wersji 3D to świetna okazja, aby na nowo przeżyć te kinowe arcydzieła.

Aktualny repertuar filmów 3D w Kaliszu

Kino Cinema to obecnie jedyne kino w Kaliszu, które regularnie pokazuje najnowsze filmy w technologii 3D. Możesz tu zobaczyć zarówno globalne hity prosto z hollywoodzkich wytwórni, jak i rodzime produkcje nakręcone w polskich realiach. W Kinie Cinema premierowo pojawiły się m.in. takie filmy 3D jak: "Nie czas umierać" z Danielem Craigiem, "Diuna" Denisa Villeneuve czy polski komediodramat "Miłość, seks & pandemia" Patryka Vegi.

Bogaty wybór gatunków filmowych

Kaliskie kino stara się zadowolić widzów o różnych zainteresowaniach, dlatego w repertuarze znajdziesz szeroki wybór filmów wg gatunków. Fani mrocznych kryminałów i thrillerów psychologicznych docenią seanse takich produkcji jak: "Uprowadzona 2", "Pętla" czy "M3gan" . Z kolei miłośnicy komedii rozrywkowych znajdą coś dla siebie w filmach: "Gang zwierzaków", "Kryptonim Polska" lub "Magiczny duet".

Czytaj więcej: Aktualny Repertuar Kina Janów Lubelski: Filmy, Premiera, Informacje i Wieczorne Pokazy

Ceny biletów na seanse 3D w Kinie Cinema

Jedną z głównych zalet Kina Cinema są atrakcyjne ceny biletów, które zachęcają do częstych odwiedzin. Bilety na seanse 2D kosztują już od 17 zł, zaś na filmy w technologii 3D od 20 zł. Ponadto kino przygotowało specjalne zniżki m.in. dla seniorów, rodzin z dziećmi, grup szkolnych lub studentów. Można również wykupić korzystne karnety lub skorzystać z promocji, np. tanich wtorków, gdy każdy bilet w cenie 13 zł.

Rodzaj biletu Cena
Normalny (2D) 17 zł
3D 20 zł
Ulgowy 15 zł

Dla stałych bywalców opłaca się wykupić specjalny karnet VIP w atrakcyjnej cenie, uprawniający do zniżki na wszystkie seanse przez rok. Karnet pozwala także wielokrotnie oglądać ten sam film i gwarantuje miejsce siedzące podczas premiery.

Kino Cinema Kalisz - lokalizacja i dojazd

Kino Cinema Kalisz - Repertuar, Ceny biletów & Adres

Kino Cinema Kalisz mieści się w samym centrum miasta, co zdecydowanie ułatwia dojazd. Kino usytuowane jest na parterze centrum handlowego Galeria Amber, przy ulicy Niecałej. Dojechać można autobusami MPK nr 1, 2, 6, 11 do przystanku Galeria Amber lub dojść kilkanaście minut spacerem od Rynku Głównego.

Bliskie sąsiedztwo dworca autobusowego i kolejowego oraz bezpłatny parking przy Galerii Amber czynią kino łatwo dostępnym także dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Ponadto kameralne, klimatyzowane sale z wygodnymi fotelami i zaawansowaną technologią zapewniają komfortowe warunki do oglądania filmów w technologii 3D.

Sale kinowe z projekcją filmów 3D

Kino Cinema Kalisz posiada 4 nowoczesne, klimatyzowane sale kinowe, w tym dwie dedykowane projekcjom w technologii 3D. Każda sala wyposażona jest w projektor 4K, dostosowany do emisji cyfrowych filmów 3D. Ponadto widzowie mogą skorzystać z kinowego systemu dźwięku Dolby Surround lub Dolby Atmos dla jeszcze bardziej realistycznych wrażeń.

Nasz sprzęt spełnia najwyższe standardy jakości obrazu i dźwięku. Dzięki temu seans filmowy staje się jeszcze bardziej emocjonującym przeżyciem – mówi Tomasz Kowalski, dyrektor Kina Cinema Kalisz.

Oprócz standardowych premier filmowych, sale 3D wykorzystywane są także do organizacji specjalnych pokazów i wydarzeń kinowych z udziałem twórców. W ostatnim czasie odbyły się m.in.: przedpremierowy seans filmu 3D "Kogel Mogel 4" z udziałem twórców i aktorów, pokaz oscarowego "Na rauszu" połączony z degustacją trunków czy seans bajki Disneya "Kraina Lodu" w strojach bohaterów.

Wydarzenia 3D w Kinie Cinema Kalisz

Oprócz standardowych seansów, Kino Cinema Kalisz organizuje wiele dodatkowych wydarzeń filmowych wykorzystujących możliwości projekcji 3D. Są wśród nich premiery i pokazy specjalne z udziałem twórców i aktorów, seanse tematyczne, kina plenerowe oraz maratony filmowe.

 • W każdy ostatni weekend miesiąca odbywają się Noce Grozy – całonocne maratony najlepszych horrorów pokazanych w technologii 3D.
 • Co roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy, urządzane jest specjalne Kino z Pizzą, gdzie można skosztować włoskich przysmaków.

Ponadto Kino Cinema aktywnie angażuje się w inicjatywy miejskie i lokalne wydarzenia kulturalne. Podczas Dni Kalisza zorganizowano plenerowy seans bajki „Król Lew” na Rynku Głównym, zaś na festiwalu Piano City odbył się pokaz filmu 3D „La La Land” z muzyką na żywo. Dzięki takim wydarzeniom kino przyciąga zarówno wiernych bywalców, jak i nowych widzów ceniących sobie nietypowe klimaty.

Podsumowanie

Kino Cinema Kalisz oferuje bogaty wybór najnowszych filmów w technologii 3D, co czyni je wyjątkowym w regionie. Aktualny repertuar obejmuje globalne hity prosto z Hollywood, polskie produkcje, starsze filmy w odświeżonej wersji 3D, a także bajki i familijne animacje. Ponadto kino organizuje specjalne wydarzenia, jak noce grozy, maratony czy pokazy plenerowe.

Kino Cinema Kalisz reklamuje się atrakcyjnymi cenami biletów, dobrą lokalizacją w centrum oraz nowoczesnym wyposażeniem sal kinowych. Każda sala 3D wyposażona jest w projektor 4K, dźwięk przestrzenny i wygodne fotele. Dla stałych bywalców dostępne są karnety zniżkowe VIP.

Artykuł szczegółowo omawia aktualny repertuar filmów 3D, gatunki i tytuły hitów, które można obejrzeć w Kinie Cinema Kalisz. Przedstawia ceny poszczególnych rodzajów biletów: normalnych, ulgowych i specjalnych karnetów. Omawia także dostępność kina oraz jego wyposażenie techniczne.

W podsumowaniu zwrócono uwagę na dodatkowe atrakcje Kina Cinema takie jak: cykliczne Noce Grozy z horrorami 3D, specjalne pokazy i wydarzenia z udziałem twórców. Kino aktywnie angażuje się także w wydarzenia kulturalne miasta Kalisza.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kundera: Dlaczego warto zapoznać się z twórczością Kundery?
 3. Nasze magiczne Encanto: kolorowa animacja o rodzinie i magii
 4. Kino Nowa Dęba - Aktualny repertuar i wydarzenia
 5. Książki Romans Fantasy z elementami romansu
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły