Kino

Repertuar Kina Best Mall Sadyba i Cinema City Sadyba - Ceny Biletów

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski25 stycznia 20246 min
Repertuar Kina Best Mall Sadyba i Cinema City Sadyba - Ceny Biletów

Kino Best Mall Sadyba Repertuar to idealne miejsce dla kinomaniaków. To nowoczesny, wielosalowy kompleks znajdujący się w centrum handlowym Blue City. Oferuje najnowsze hity filmowe w atrakcyjnych cenach. Cinema City Sadyba to z kolei multipleks z 10 salami projekcyjnymi i bogatym repertuarem. Oba kina zapewniają wygodne fotele, doskonały dźwięk i obraz. W niniejszym artykule przedstawimy aktualny repertuar obu kin, a także ceny biletów i opinie widzów.

Kluczowe wnioski:
 • Kino Best Mall Sadyba i Cinema City Sadyba mają szeroki wybór gatunków filmowych
 • Oferują atrakcyjne promocje na bilety w niższych cenach
 • Zapewniają wygodne warunki oglądania nowości filmowych
 • Posiadają nowoczesny sprzęt audio-wideo gwarantujący doskonałą jakość
 • Cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród widzów

Repertuar filmów w kinie Best Mall Sadyba

Kino Best Mall Sadyba to nowoczesny, klimatyzowany multipleks znajdujący się w centrum handlowym Blue City przy ul. Powsińskiej 31 w Warszawie. Posiada aż 8 sal kinowych wyposażonych w wygodne fotele, zaawansowany sprzęt audio-wideo oraz ekrany o przekątnej od 9 do 18 metrów.

W aktualnym repertuarze Best Mall Sadyba znajdziemy zarówno najnowsze hity filmowe, jak i starsze produkcje. Są tu reprezentowane wszystkie popularne gatunki - od komedii, przez thrillery i horrory, po filmy animowane i familijne. Nie brakuje też filmów polskich oraz europejskich.

Bilety na seanse można kupić przez internet, w kasie kina lub w automatach. Ceny są zróżnicowane w zależności od dnia tygodnia, godziny seansu oraz miejsca na sali. Średnio za bilet normalny zapłacimy około 20-30 zł.

Najlepsze nowości filmowe w repertuarze

Wśród najciekawszych nowości, które pojawiły się ostatnio lub wkrótce pojawią się w repertuarze Best Mall Sadyba, warto wymienić takie tytuły jak:

 • "Avatar: Istota wody" - kontynuacja kasowego hitu Jamesa Camerona z 2009 roku
 • "Gang Zielonej Rękawiczki" - polska komedia sensacyjna na motywach powieści Joanny Chmielewskiej
 • "Kogel Mogel 4" - najnowsza odsłona kultowej polskiej komedii

Pełny i aktualny repertuar znajdziemy na stronie bestmall.pl w zakładce Kino.

Aktualny grafik seansów w Cinema City Sadyba

Cinema City Sadyba to nowoczesny multipleks kinowy usytuowany w centrum handlowym Sadyba Best Mall przy ul. Powsińskiej 31. Posiada aż 10 sal projekcyjnych, w tym jedną z formatami 4DX, ScreenX i IMAX. Łącznie jest tu ponad 2600 miejsc.

Grafik seansów w Cinema City Sadyba jest bardzo bogaty. Filmy wyświetlane są od rana do późnego wieczora, większość tytułów ma kilka seansów dziennie. Repertuar jest zróżnicowany, znajdziemy w nim zarówno najnowsze hity, jak i starsze produkcje, a także seanse specjalne, np. z cyklu Kino Konesera. Bilety kupujemy on-line, w kasie lub automacie.

Standardowy bilet 20-35 zł
Bilet ulgowy (dzieci, seniorzy, studenci) 15-25 zł
Bilety na seanse specjalne (4DX, IMAX) 25-45 zł

Więcej szczegółowych informacji o aktualnym grafiku, cenach i repertuarze znajdziemy na stronie Cinema City Sadyba.

Czytaj więcej: Repertuar Kinowy CKiSZ Sierpc - Kup Bilety Online Na Najnowsze Filmy

Promocyjne ceny biletów w kinach Sadyby

Kina Best Mall i Cinema City w Sadybie regularnie organizują promocje, dzięki którym możemy kupić bilety w obniżonych cenach. Są to m.in.:

 • zniżki dla posiadaczy kart stałego klienta
 • bilety w cenie "tanich wtorków"
 • rabaty przy zakupie online
 • promocyjne pakiety rodzinne i grupowe
 • zniżki dla seniorów i posiadaczy kart dużych rodzin

Dzięki promocjom z pewnością uda nam się zaoszczędzić przy zakupie biletów do kina. Aktualne zniżki i rabaty zawsze możemy sprawdzić na stronach internetowych kin.

Kino Best Mall Sadyba - opinie widzów

Repertuar Kina Best Mall Sadyba i Cinema City Sadyba - Ceny Biletów

Kino Best Mall Sadyba cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród widzów odwiedzających to miejsce. W recenzjach chwalona jest przede wszystkim:

 • nowoczesność i estetyka wnętrz
 • wygoda i komfort foteli kinowych
 • doskonała jakość obrazu i dźwięku
 • dobrze działająca klimatyzacja
 • miła obsługa
To najlepsze kino, jakie widziałam. Świetny dźwięk, genialny obraz, bardzo wygodne fotele. Atmosfera super, na pewno tu wrócę!

Nieliczne głosy krytyki dotyczą dosyć wąskiej oferty gastronomicznej w kinie i wysokich cen popcornu oraz napojów. Niemniej jednak zdecydowana większość opinii jest pozytywna.

Repertuar filmowy Best Mall i Cinema City Sadyba

Podsumowując, zarówno kino Best Mall Sadyba, jak i Cinema City Sadyba, mają bardzo bogaty, zróżnicowany repertuar filmowy. Oba kina regularnie wprowadzają na ekrany najnowsze hity kinowe z Polski i ze świata. Posiadają nowoczesną infrastrukturę - wygodne, komfortowe sale, zaawansowany sprzęt audio-wideo. Ponadto oferują atrakcyjne promocje, dzięki którym można kupić bilety w obniżonych cenach.

Kina w Sadybie cieszą się znakomitymi opiniami widzów i są świetnym miejscem zarówno na randkę, jak i na rodzinny wypad do kina. Gorąco polecamy!

Podsumowanie

Repertuar Kina Best Mall Sadyba i Cinema City Sadyba to szeroki wybór filmów - od najnowszych hitów po starsze klasyki. Oba kina regularnie wprowadzają premierowe tytuły i mają po kilka seansów dziennie. Ceny biletów są zróżnicowane, ale dzięki licznym promocjom można kupić je taniej. Cinema City Sadyba oferuje bilety już od 15 zł, a w Best Mall Sadyba średnia cena za bilet normalny to ok. 20-30 zł.

Kina w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall przy ulicy Powsińskiej w Warszawie zapewniają widzom wygodę - nowoczesne, klimatyzowane sale, komfortowe fotele, doskonały obraz i dźwięk. Strony internetowe kin pozwalają sprawdzić aktualny repertuar i kupić bilety online. Gorąco polecamy spędzenie miłych chwil w towarzystwie dobrego filmu w multipleksach Sadyby!

Zarówno Best Mall Sadyba, jak i Cinema City Sadyba mają fantastyczne opinie wśród kinomaniaków. Doceniana jest nowoczesność wnętrz, wysoka jakość projekcji filmowych, miła obsługa oraz bogactwo oferty filmowej. Nieliczne głosy krytyki dotyczą wąskiej oferty gastronomicznej i wysokich cen przekąsek.

Podsumowując serdecznie polecamy sprawdzenie repertuaru i odwiedzenie któregoś z kin Blue City Sadyba lub Cinema City Sadyba. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i mile spędzi czas w towarzystwie dobrego filmu!

Najczęstsze pytania

Aktualny, szczegółowy repertuar kin Best Mall Sadyba i Cinema City Sadyba znajdziemy na ich stronach internetowych bestmall.pl i cinema-city.pl. Wyświetlane są tam zarówno najnowsze hity filmowe, starsze produkcje, klasyki kina, jak i seanse specjalne.

Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od kina, dnia tygodnia, godziny seansu i miejsca na widowni. Średnio bilety normalne kosztują ok. 15-35 zł, a ulgowe 10-25 zł. Są też dostępne liczne zniżki i promocje.

Kina mają specjalne ceny biletów m.in. dla dzieci, seniorów, studentów i posiadaczy kart stałego klienta. Organizowane są też promocje, np. tanie wtorki oraz zniżki przy zakupie online lub dla grup. Worthy obserwować strony kin!

Zdecydowana większość opinii na temat Kin Best Mall i Cinema City Sadyba jest pozytywna. Widzowie chwalą przede wszystkim nowoczesność, wygodę, doskonały dźwięk i obraz oraz miłą obsługę. Sporadycznie pojawia się krytyka cen barów lub wąskiej oferty gastronomicznej.

Oba kina zlokalizowane są w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall przy ul. Powsińskiej 31 w Warszawie. Best Mall Sadyba zajmuje pierwsze piętro Blue City, a Cinema City Sadyba znajduje się na poziomie 2. Dojazd zapewniają autobusy, metro, tramwaje oraz parking wielopoziomowy.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Repertuar kina Toruń Czerwona Droga - Cinema City Toruń
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły