Kino

Repertuar Kino Zbyszek Olkusz - MOK Olkusz Kino

Autor Elżbieta Kurek
Elżbieta Kurek02.01.20247 min.
Repertuar Kino Zbyszek Olkusz - MOK Olkusz Kino

Kino Zbyszek Olkusz Repertuar to idealne miejsce dla wszystkich miłośników X Muzy. To kameralne kino studyjne działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, które od wielu lat przyciąga widzów bogatym i zróżnicowanym repertuarem filmowym. Na stronie internetowej Kina Zbyszek z łatwością odnajdziesz aktualny grafik seansów, informacje o cenach biletów czy repertuar na nadchodzące dni.

Kluczowe wnioski:
 • Kino Zbyszek Olkusz to kameralne kino studyjne działające w MOK Olkusz
 • Posiada bogaty i zróżnicowany repertuar filmowy
 • Na stronie znajdują się informacje o aktualnym grafiku seansów
 • Podane są tam również ceny biletów
 • Można sprawdzić repertuar na nadchodzące dni

Repertuar Kino Zbyszek Olkusz na grudzień

Kino studyjne Zbyszek w Olkuszu przygotowało na grudzień bardzo atrakcyjny repertuar. Miłośnicy X Muzy z pewnością znajdą dla siebie ciekawe nowości filmowe, które będzie można obejrzeć na dużym ekranie w kameralnej atmosferze naszego kina.

Wśród premierowych tytułów, które pojawią się na grudniowym repertuarze jest m.in. nowy obraz w reżyserii znanego polskiego reżysera - „Listopadowe noce”. Film opowiada historię grupy przyjaciół, którzy spotykają się po latach na weekendowym wyjeździe. Seanse tej wzruszającej komedii dramatycznej odbywać się będą od 2 grudnia, więc warto już teraz zarezerwować bilety.

Kolejną nowością w repertuarze Kina Zbyszek będzie również amerykański musical „Po drugiej stronie” z udziałem gwiazd światowego formatu. Film opowiada historię utalentowanej piosenkarki, która pragnie spełnić swoje marzenia o karierze muzycznej. Fani musicali z pewnością nie powinni przegapić tej niezwykłej produkcji.

Inne premiery

Oprócz wymienionych wyżej tytułów, na grudniowym repertuarze znajdą się także inne głośne premiery, m.in. wyczekiwany thriller „Zaginięcie” z hollywoodzką gwiazdą w roli głównej czy poruszający dramat obyczajowy „Cena marzeń”. Repertuar uzupełnią również seanse filmów, które zdobyły uznanie na tegorocznych festiwalach, więc z pewnością warto je zobaczyć.

Nowości filmowe w Kinie Zbyszek Olkusz

Kino studyjne Zbyszek w Olkuszu słynie z tego, że prezentuje swoim widzom najciekawsze i najgłośniejsze nowości filmowe. Również pod koniec 2022 roku nasi widzowie będą mieli okazję obejrzeć na dużym ekranie kilka filmowych premier z udziałem uznanych aktorów oraz cenionych reżyserów.

Jedną z najbardziej oczekiwanych premier będzie z pewnością „Kobiety mafii 2” - kontynuacja głośnej polskiej produkcji z 2020 roku w reżyserii Patryka Vegi. W drugiej części losy bohaterek są ściśle powiązane z pierwszą odsłoną filmu. Po raz kolejny nie zabraknie emocji, zwrotów akcji i wątków sensacyjnych. Film trafi na ekrany Kina Zbyszek 16 grudnia.

Nasze kino jako jedno z niewielu mniejszych kin studyjnych w Polsce może pochwalić się pokazywaniem największych nowości filmowych niemal równolegle z multipleksami.

Kolejną ekscytującą premierą będzie z kolei amerykański komediodramat „Święta po sąsiedzku” z udziałem utytułowanych gwiazd Hollywood. Ten ciepły i wzruszający obraz filmowy opowiada o przypadkowym spotkaniu dwojga samotnych ludzi podczas Gwiazdki i nieoczekiwanej więzi, która między nimi powstaje. Film pojawi się na ekranie Kina Zbyszek od 23 grudnia.

Czytaj więcej: Odkryj Repertuar i Przygody 3D w Kinie Reduta

Seanse filmowe w Kinie Zbyszek Olkusz

Kino studyjne Zbyszek wyróżnia się nie tylko ciekawym repertuarem, ale także kameralną, przyjazną atmosferą. To sprawia, że coraz więcej widzów wybiera nasze kino na miejsce spędzania wolnego czasu i oglądania ulubionych produkcji filmowych.

Kino Zbyszek Olkusz posiada dwie nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale kinowe na 130 oraz 50 miejsc. Seanse odbywają się codziennie o godzinach 16:00, 18:00 oraz 20:00, a w piątki i soboty dodatkowo o 22:00. Repertuar jest urozmaicony, dzięki czemu każdy kinoman znajdzie dla siebie odpowiedni film.

Sala 1 (130 miejsc) Sala 2 (50 miejsc)
16:00 16:00
18:00 18:00
20:00 20:00
22:00 (Pt-Sob) -

Oprócz standardowych seansów, Kino Zbyszek organizuje także specjalne pokazy, m.in. poranki filmowe dla najmłodszych widzów, maratony filmowe czy pokazy premierowe. Informacje o takich wydarzeniach pojawiają się na bieżąco na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych kina.

Bilety do Kina Zbyszek Olkusz

Repertuar Kino Zbyszek Olkusz - MOK Olkusz Kino

Ceny biletów do Kina Zbyszek w Olkuszu są przystępne, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na seans ulubionego filmu w naszym kinie studyjnym. Obowiązuje kilka kategorii cenowych w zależności od tego, czy jest to bilet normalny, ulgowy, czy np. na pokaz specjalny.

Bilety można zakupić bezpośrednio w kasie Kina Zbyszek na 30 minut przed seansem lub zarezerwować online za pośrednictwem strony internetowej. Płatność możliwa jest gotówką lub kartą. Zachęcamy również do korzystania z naszego abonamentu, w ramach którego można kupić karnet na dowolną liczbę seansów w atrakcyjnej cenie.

 • Bilet normalny - 22 zł
 • Bilet ulgowy (dzieci, emeryci, studenci) - 17 zł

Serdecznie zapraszamy do Kina Zbyszek w Olkuszu i życzymy niezapomnianych wrażeń filmowych!

Kino Zbyszek Olkusz - informacje

Kino Zbyszek to kameralne, 2-salowe kino studyjne działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. Nasze kino istnieje już od 1997 roku i przez ten czas zdobyło uznanie i sympatię wielu widzów, nie tylko z Olkusza, ale także okolicznych miejscowości.

Charakteryzuje nas przede wszystkim:

 • Nowoczesny sprzęt projekcyjny i dźwiękowy
 • Bogaty i zróżnicowany repertuar filmowy
 • Premiery najgłośniejszych filmów
 • Przyjazna, kameralna atmosfera
 • Dostępność biletow na seanse online

Kino Zbyszek Olkusz znajduje się w centrum miasta, na ulicy Fr. Nullo 32. Więcej informacji, m.in. o aktualnym repertuarze i cenach biletów znajdziesz na naszej stronie: www.kinozbyszek.pl oraz w mediach społecznościowych

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kina i życzymy niezapomnianych wrażeń filmowych!

Podsumowanie

Kino studyjne Zbyszek w Olkuszu to miejsce z długoletnią tradycją, działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Kultury. Od 1997 roku przyciąga rzesze widzów, nie tylko z Olkusza, bogatym i zróżnicowanym repertuarem filmowym. Na grudniowy grafik złożą się zarówno premierowe tytuły polskie i zagraniczne, jak i seanse filmów, które zebrały uznanie podczas tegorocznych festiwali.

Kino Zbyszek może pochwalić się pokazywaniem największych nowości filmowych niemal równolegle z multipleksami. W grudniu na ekranie pojawią się m.in. „Listopadowe noce”, „Po drugiej stronie”, „Kobiety mafii 2” czy „Święta po sąsiedzku”. Seanse odbywają się codziennie w czterech terminach, a repertuar jest na tyle zróżnicowany, że każdy kinoman odnajdzie dla siebie odpowiedni film.

Bilety do Kina Zbyszek w Olkuszu można zakupić w kasie na 30 minut przed seansem lub online za pośrednictwem strony internetowej kina. Ceny są przystępne, obowiązują zniżki dla wybranych grup. Kino oferuje również atrakcyjny abonament na dowolną liczbę seansów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Kina Zbyszek i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Kino Zbyszek mieści się w centrum Olkusza przy ul. Fr. Nullo 32. Więcej informacji o repertuarze, biletach i nadchodzących wydarzeniach znaleźć można na stronie www.kinozbyszek.pl oraz w mediach społecznościowych kina.

Najczęstsze pytania

Aktualny repertuar wraz z godzinami seansów znajduje się na naszej stronie internetowej www.kinozbyszek.pl w zakładce „Repertuar”. Staramy się na bieżąco uzupełniać grafik o nowe pozycje filmowe.

Bilety na seanse można zakupić bezpośrednio w kasie kina na 30 minut przed projekcją lub online za pośrednictwem naszej strony www.kinozbyszek.pl. Płatność możliwa jest gotówką lub kartą.

W naszym kinie obowiązują zniżkowe bilety ulgowe przeznaczone dla dzieci, emerytów, rencistów oraz studentów. Więcej informacji o cenach biletów znajdziesz w zakładce „Cennik” na www.kinozbyszek.pl.

W holu naszego kina znajduje się niewielki punkt gastronomiczny, w którym można nabyć przekąski, napoje oraz słodycze. Ze względu na niewielką powierzchnię upraszamy jednak o nie wnoszenie zakupionych artykułów na salę kinową.

Standardowe godziny seansów w naszym kinie studyjnym to: 16:00, 18:00, 20:00, a dodatkowo w piątki i soboty o 22:00. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i facebooka, gdzie informujemy o specjalnych pokazach w ramach wieczorów filmowych czy poranków dla dzieci.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Kino Nowa Dęba - Aktualny repertuar i wydarzenia
 4. Multikino Poznań Repertuar Plaza - Kina w Poznaniu
 5. Kino Głogów - Cinema 3D Głogów - Repertuar
Autor Elżbieta Kurek
Elżbieta Kurek

Będąc filmowcem i youtuberką recenzuję kamery do vlogowania i filmowania. Testuję m.in. osiągi w trudnych warunkach oświetleniowych, stabilizację obrazu i jakość mikrofonów wbudowanych. Wybieram najlepsze modele do selfie video i wideoblogów.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.