Filmy

Komedie o Marihuanie - Najlepsze Filmy na Zjaranie

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski05.01.20246 min.
Komedie o Marihuanie - Najlepsze Filmy na Zjaranie

Komedie o marihuanie to idealny wybór dla kinomaniaków, którzy lubią się zrelaksować przy dobrym filmie i skręcie. W tych produkcjach trawka pełni ważną rolę fabularną lub po prostu pojawia się jako rekwizyt, wywołując salwy śmiechu. Od kultowego „Big Lebowskiego” po najnowsze hity, oto zestawienie najzabawniejszych scen z jointami, które rozbawią cię do łez. Zapraszamy do lektury i wspólnego oglądania wybranych pozycji z kumplami!

Kluczowe wnioski:
 • Komedie z motywem marihuany to gwarancja dobrego humoru i rozrywki
 • Warto zobaczyć kultowe sceny z filmów takich jak "Big Lebowski" czy "Jak Johny zdobył flet"
 • Dobrym pomysłem jest wspólne oglądanie tych filmów w gronie znajomych przy skręcie
 • Artykuł zawiera subiektywny wybór najlepszych komediowych produkcji o marihuanie
 • Zapraszamy kinomaniaków do lektury i wyboru filmów do obejrzenia z kumplami

Najlepsze komedie o marihuanie

Komedie o marihuanie to doskonały sposób na relaks i dobrą zabawę. Nie ma nic lepszego niż obejrzenie zabawnego filmu ze skrętem w ręku. W tych produkcjach trawka odgrywa kluczową rolę fabularną lub po prostu pojawia się jako rekwizyt, wywołując salwy śmiechu. Oto nasz subiektywny wybór najlepszych komedii z motywem konopi.

Kultowym filmem, który koniecznie trzeba zobaczyć, jest oczywiście „Big Lebowski” z 1998 roku. Główny bohater, zwany Pościgiem (granego przez Jeffa Bridgesa), to stary hipis i fan marihuany. Kultowa scena, w której Pościg wchodzi do łazienki ze skrętem w ustach, aby wziąć kąpiel, na zawsze wpisała się do historii kina.

Inne kultowe produkcje

Oprócz „Big Lebowskiego” warto wymienić także inne kultowe komedie o marihuanie. Do tego grona z pewnością należą: „Jak Johny zdobył flet” z 1995 roku, „Harold i Kumar uciekają z Guantanamo” z 2008 czy „Ted” z 2012 roku. We wszystkich tych filmach palenie marihuany jest motywem przewodnim, a sceny ze skrętami należą do najzabawniejszych.

Jakie filmy obejrzeć na zjaraniu

Co oglądać będąc na haju? Z pewnością warto sięgnąć po komedie o marihuanie. Dostarczą one niezapomnianych wrażeń i wywołają salwy śmiechu. Polecamy obejrzeć je w dobrym towarzystwie znajomych, przy wspólnym skręcie.

Oprócz wcześniej wymienionych hitów, można także polecić „Komedie o Marihuanie” takie jak: „Facetów w korkach”, „Nie czas na komedię”, „Grandma’s boy”, „Zakaleni bracia”. Są to produkcje, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc na haju. Gwarantują niezapomniane wrażenia!

Najlepsze komedie o marihuanie ogląda się z kumplami przy wspólnym skręcie. Taka rozrywka dostarcza niezapomnianych wrażeń i wybuchów śmiechu!

Czytaj więcej: Znajdź Najlepsze gify na Dzień Kobiet - Wyjątkowe gify na ten wyjątkowy dzień!

Kultowe sceny palenia marihuany

Motyw marihuany pojawia się w wielu komediach. Często to właśnie sceny ze skrętami należą do najbardziej kultowych i pamiętnych. Warto przypomnieć sobie te perełki, sięgając po starsze produkcje.

Do kanonu na zawsze wpisały się sceny z filmów: „Jak Johny zdobył flet”, „Facety w korkach” czy „Ted”. Aktorzy w genialny, komiczny sposób pokazują tam proces palenia i odczuwania działania marihuany. To sceny obowiązkowe dla każdego fana!

Najśmieszniejsze sceny z jointami

Sceny ze skrętami w komediach potrafią rozbawić do łez. Zwykle protagoniści wpadają wtedy w komiczne tarapaty lub ich zachowanie staje się zwyczajnie absurdalne.

Do najśmieszniejszych scen z jointami z pewnością należą te z filmów „Filmy na Zjaranie”: „Harold i Kumar: Uciekają z Guantanamo”, „Grandma’s boy” czy „Nie czas na komedię”. Aktorzy grają w nich w genialny, wręcz groteskowy sposób, co gwarantuje wyśmienitą zabawę.

Tytuł Rok produkcji
Big Lebowski 1998
Harold i Kumar: Uciekają z Guantanamo 2008

Klasyki kina na haju z trawki

Komedie o Marihuanie - Najlepsze Filmy na Zjaranie

Sięgając po starsze komedie o marihuanie, warto zwrócić uwagę na prawdziwe klasyki gatunku. Są to filmy, które na zawsze wpisały się do kanonu kina rozrywkowego i koniecznie trzeba je znać.

Bez wątpienia do takich produkcji należą: kultowy „Big Lebowski”, „Facety w korkach”, „Jak Johny zdobył flet” czy „Nie czas na komedię”. To prawdziwe perełki z motywem marihuany, gwarantujące świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Gorąco polecamy obejrzeć je na sporym haju w dobrym towarzystwie!

Filmy dla fanów konopi indyjskich

Fani konopi indyjskich z pewnością docenią komedie, w których marihuana pełni istotną funkcję fabularną. To świetna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – obejrzeć dobry film ze skrętem w ręku.

Polecamy sięgnąć po takie tytuły jak: „Big Lebowski”, „Harold i Kumar: Uciekają z Guantanamo”, „Ted”, „Facety w korkach” czy „Jak Johny zdobył flet”. To kultowe komedie z motywem trawki, które każdy miłośnik konopi powinien znać. Zapewniamy, że będziecie się świetnie bawić!

 • Komedie o marihuanie to doskonała rozrywka dla fanów konopi
 • Warto zobaczyć kultowe sceny z takich filmów jak np. „Big Lebowski”

Podsumowanie

Komedie o marihuanie to doskonały wybór dla kinomaniaków poszukujących lekkiej, niezobowiązującej rozrywki. W artykule zebraliśmy subiektywny przegląd najciekawszych filmów z motywem konopi indyjskich, które warto obejrzeć przy wspólnym skręcie z kumplami.

Przypomnieliśmy kultowe sceny ze skrętami z takich produkcji jak „Big Lebowski”, „Jak Johny zdobył flet” czy „Harold i Kumar: Uciekają z Guantanamo”. To prawdziwe klasyki kina rozrywkowego, które każdy powinien znać. Polecamy oglądać je koniecznie będąc na haju!

Przedstawiliśmy również inne ciekawe tytuły takie jak „Facety w korkach”, „Ted” czy „Grandma’s boy” - wszystko to filmy, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i wybuchów śmiechu. Ich oglądanie w dobrym towarzystwie i przy wspólnym skręcie to gwarancja świetnej zabawy.

Mamy nadzieję, że nasz subiektywny przegląd „Komedie o Marihuanie” zainspiruje kinomaniaków do sięgnięcia po te tytuły. Jesteśmy pewni, że będziecie zachwyceni i świetnie się przy nich bawić w gronie znajomych!

Najczęstsze pytania

Do najlepszych komedii o marihuanie zaliczamy przede wszystkim kultowego „Big Lebowskiego” z 1998 r. z Jeffem Bridgesem w roli głównej. Ponadto godne polecenia są: „Harold i Kumar: Uciekają z Guantanamo”, „Facety w korkach”, „Jak Johny zdobył flet” czy „Ted” z 2012 r.

Stare komedie o marihuanie, takie jak np. „Big Lebowski”, dostępne są na popularnych platformach VOD takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy Player. Warto także poszukać ich na portalach z filmami online lub pobrać z internetu.

Do absolutnie kultowych scen ze skrętami należą te z takich filmów jak: „Big Lebowski” (kąpiel Pościga ze skrętem), „Jak Johny zdobył flet” (palenie z nauczycielem) czy „Facety w korkach” (scena w furgonetce).

Będąc na haju polecamy włączyć jakąś komedię o marihuanie, np. „Harold i Kumar: Uciekają z Guantanamo”, „Grandma’s boy” czy „Nie czas na komedię”. Gwarantują one świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Nowe komedie o trawce regularnie trafiają na popularne platformy streamingowe takie jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Oprócz tego można je znaleźć na portalach z filmami online lub ściągnąć z internetu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Repertuar kina Toruń Czerwona Droga - Cinema City Toruń
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły