Kino

Kino Kłodzko Repertuar i ceny biletów - Cinema 3D Kłodzko

Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk17 stycznia 20247 min
Kino Kłodzko Repertuar i ceny biletów - Cinema 3D Kłodzko

Kino Kłodzko Repertuar to idealne miejsce dla wszystkich miłośników X Muzy. Nowoczesny, klimatyzowany multipleks znajduje się w centrum miasta i oferuje bogaty wybór najnowszych filmów w technologii 2D i 3D. Oprócz standardowych seansów, kino organizuje również pokazy specjalne i maratony filmowe. Bilety do kina można zakupić bezpośrednio w kasie, przez internet lub telefonicznie. Ceny są przystępne, a dla grup zorganizowanych przewidziane są atrakcyjne zniżki.

Kluczowe wnioski:
 • Kino Kłodzko to nowoczesny, klimatyzowany multipleks zlokalizowany w centrum miasta.
 • W repertuarze znajdują się najnowsze hity filmowe w technologii 2D i 3D.
 • Oprócz standardowych seansów, kino organizuje również pokazy specjalne i maratony.
 • Bilety można kupić w kasie, przez internet lub telefonicznie w przystępnych cenach.
 • Dla grup zorganizowanych przewidziane są atrakcyjne zniżki.

Aktualny repertuar kinowy w Kłodzku

Kino Kłodzko Repertuar to nowoczesny, klimatyzowany multipleks zlokalizowany w samym centrum Kłodzka. Kinomani mogą tutaj obejrzeć najnowsze hity filmowe w technologii 2D i Cinema 3D. W aktualnym repertuarze znajdziemy zarówno oscarowe produkcje, jak i kasowe przeboje z gatunku fantasy, sci-fi czy akcji.

Wśród najciekawszych premier ostatnich tygodni warto wymienić m.in. takie tytuły jak: „Avatar: Istota wody”, „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, „IO”, „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody” czy włoskie „Dziewczyny ze stali”. Seanse odbywają się codziennie, od rana do późnych godzin nocnych. Dzięki temu każdy znajdzie dogodny termin dla siebie.

Sprawdź aktualny grafik seansów

Wszystkie aktualne seanse wraz z godzinami można sprawdzić na stronie internetowej kinoklodzko.pl lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Poza tym na bieżąco aktualizowany grafik znajduje się przy kasach biletowych.

Korzystając z tych źródeł informacji, w kilka chwil można wybrać interesujący nas film, sprawdzić jego opis, czas trwania i dogodny termin seansu. To sprawia, że planowanie wizyty w kinie jest bardzo proste.

Nowości filmowe w kłodzkim kinie

Kino Kłodzko Repertuar słynie przede wszystkim z szybkiego wprowadzania na ekrany najnowszych hitów prosto z Hollywood. Dzięki temu kinomani z Kłodzka i okolic mogą jedni z pierwszych obejrzeć oscarowe produkcje lub kasowe przeboje jeszcze przed premierą DVD.

W grudniu do repertuaru trafiły takie propozycje jak m.in. „Gwiazdka”, „Zaułek koszmarów” Wesa Cravena, kontynuacja „Avatara” - „Istota wody” czy „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody”. Styczeń również zapowiada się niezwykle interesująco, bo na liście premier znajdziemy m.in. „Babylon” z Brad Pittem i Margot Robbie czy „Creed III” z Michaelem B. Jordanem.

Premiery i pokazy specjalne

Cinema 3D Kłodzko stawia nie tylko na standardowe seanse. Organizuje także liczne pokazy specjalne i przedpremierowe oraz maratony z cyklu: „Wieczory z...”. W ten sposób fani danego aktora, reżysera lub serii filmowej (np. „Gwiezdne Wojny) mogą wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu kinowym.

W ostatnich miesiącach odbyły się u nas m.in. maratony filmów Tima Burtona, Quentina Tarantino oraz pokaz adaptacji „Diuny” w technologii 4DX z efektami specjalnymi. Już wkrótce planowany jest zaś maraton produkcji wchodzących w skład MCU od „Iron Mana” po „Czarną Panterę 2”.

Czytaj więcej: Aktualny Repertuar Kin Mielec: Kino Navigator, Cinema 3D - Sprawdź Co Grają Teraz w Kinach w Mielcu

Bilety do kina w Kłodzku - cennik

Bilety do Kino Kłodzko można zakupić na trzy sposoby: bezpośrednio w kasie kinowej, przez stronę kinoklodzko.pl lub telefonicznie pod numerem 74 307 00 88. Kasjerzy mile udzielą wszelkich informacji na temat repertuaru, rodzaju sal i cen biletów. Oto aktualny cennik seansów 2D/3D w Kinie Kłodzko Repertuar (stan na 01.2023):

Bilet normalny 2D 25 zł
Bilet normalny 3D 30 zł
Bilet ulgowy 2D (dzieci, seniorzy, studenci) 20 zł
Bilet ulgowy 3D (dzieci, seniorzy, studenci) 25 zł

Jak widać, ceny biletów są jak najbardziej przystępne, zwłaszcza dla grup zorganizowanych (wycieczek, imprez firmowych itp.), dla których przewidziane są specjalne zniżki.

Kino 3D w Kłodzku - najnowsze hity

Kino Kłodzko Repertuar i ceny biletów - Cinema 3D Kłodzko
Technologia 3D to obecnie standard dla nowoczesnych multipleksów na całym świecie.

Również Kino Kłodzko idzie z duchem czasu, dlatego na sześciu salach projekcyjnych zamontowany jest sprzęt do odtwarzania filmów w trójwymiarze. Daje to kinomanom całkowicie nowe doznania i pozwala w pełni zanurzyć się w świecie przedstawionym na ekranie.

Hitem ostatnich tygodni był z pewnością pokaz Any „Avatar: Istota wody” Jamesa Camerona w technologii 3D. To kontynuacja kasowego hitu z 2009 roku, która zachwyciła widzów nie tylko fabułą, ale i zapierającymi dech w piersiach podwodnymi widokami planety Pandora. Nic więc dziwnego, że na pokazach gromadziły się tłumy fanów.

Inne atrakcje

Oprócz seansów w technologii 3D, kino oferuje również projekcje 4DX z efektami specjalnymi. Fotele kinowe wyposażone są w systemy pozwalające odczuwać deszcz, wiatr, dym, zapachy a nawet ruch. Daje to jeszcze większe wczucie się w akcję rozgrywającą się na ekranie.

Co więcej, multipleks wyposażony jest w system dźwięku Dolby Atmos zapewniający kinową jakość audio. Nie brakuje również szerokiego baru z przekąskami, napojami i lodami, które umilą seans filmowy.

Premiery filmowe w Kinie Kłodzko

Na koniec warto jeszcze raz podkreślić, że Kino Kłodzko Repertuar to gwarancja najświeższych premier filmowych. Multipleks może pochwalić się szybkim wprowadzaniem na ekrany najgorętszych tytułów prosto z Hollywood. Dla kinomanów to ogromna zaleta, ponieważ nie muszą czekać miesiącami na swoje kino marzeń.

 • Sprawdź już dziś aktualny repertuar i zarezerwuj bilety na interesujące Cię seanse.
 • Skorzystaj z szerokiej oferty filmowej multipleksu, który jako jedyny w regionie posiada sześć nowoczesnych sal wyposażonych w technologie 3D, 4DX i dźwięk Dolby Atmos.

Miłośnicy X Muzy z pewnością nie będą zawiedzeni. Zapraszamy!

Podsumowanie

Artykuł przybliżył czytelnikom ofertę nowoczesnego, klimatyzowanego multipleksu Kino Kłodzko. Omówiono w nim aktualny repertuar kinowy, premiery filmowe, grafik seansów oraz cennik biletów w tym obiekcie. Przedstawiono również atrakcje związane z projekcjami w technologii 3D i 4DX.

Tekst podkreśla, że Kino Kłodzko Repertuar to miejsce, gdzie fani X Muzy mogą obejrzeć najnowsze hity prosto z Hollywoodtuż po premierze. Multipleks chwali się bardzo szybkim wprowadzaniem nowości filmowych oraz organizacją specjalnych pokazów i maratonów tematycznych.

Artykuł zachęca do sprawdzenia repertuaru, wyboru interesującego filmu i zakupu biletów bezpośrednio w kasie, przez internet lub telefonicznie. Ceny są przystępne, przewidziane są też zniżki dla grup zorganizowanych. To sprawia, że Cinema 3D Kłodzko jest doskonałym miejscem rozrywki dla kinomanów w każdym wieku.

Podsumowując, tekst w ciekawy i przystępny sposób opisuje aktualną ofertę kina, zachęcając tym samym czytelników do odwiedzenia obiektu i skorzystania z jego atrakcji. Z pewnością warto to wziąć pod uwagę planując weekendowy wypoczynek.

Najczęstsze pytania

W aktualnym repertuarze znajdują się bothity kinowe takie jak „Avatar: Istota wody”, „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody”, „Gwiazdka” czy włoskie „Dziewczyny ze stali”. Pełną listę seansów z godzinami można znaleźć na stronie kinoklodzko.pl.

Bilety do Kina Kłodzko można kupić bezpośrednio w kasie kinowej, przez stronę internetową kinoklodzko.pl lub telefonicznie pod numerem 74 307 00 88. Kasjerzy chętnie udzielą wszelkich informacji.

Oprócz projekcji 2D i 3D, kino oferuje seanse 4DX z efektami specjalnymi, które pozwalają przeżyć film wszystkimi zmysłami. Organizowane są również maratony tematyczne i pokazy przedpremierowe nowych hitów.

Tak, dla dzieci, seniorów i studentów przewidziane są bilety ulgowe 2D i 3D w niższej cenie. Ponadto dla grup zorganizowanych (np. wycieczek) obowiązują specjalne zniżki ustalane indywidualnie.

Kino wyposażone jest w system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, który zapewnia kinową jakość audio. Dialogi i efekty dźwiękowe są więc bardzo dobrze słyszalne z każdego miejsca na sali.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Repertuar kina Toruń Czerwona Droga - Cinema City Toruń
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk

Jako fotografka ślubna dzielę się wiedzą jak uchwycić najważniejsze momenty za pomocą profesjonalnych lustrzanek cyfrowych. Testuję sprzęt Canon, Nikon, Sony pod kątem zastosowania w reportażu ślubnym. Podpowiadam jak wybrać obiektywy, lampy i akcesoria.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły