TV

Msza św w Telewizji - transmisje Mszy świętych na żywo

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski07.01.20244 min.
Msza św w Telewizji - transmisje Mszy świętych na żywo

Msza św w Telewizji to comiesięczne transmisje mszy i nabożeństw emitowane na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych. W tym artykule przedstawimy aktualny harmonogram emisji mszy w TV na najbliższe tygodnie oraz wskażemy, gdzie można obejrzeć transmisje mszy św na żywo online.

Kluczowe wnioski:
 • Msze święte transmitowane są m.in. na antenach TVP 1, TVP 3, Polsat News oraz Religia TV.
 • Najwięcej transmisji mszy można obejrzeć w niedzielę rano.
 • Oprócz telewizji, msze święte streamowane są równolegle na YT i FB.
 • Zapraszamy do zapoznania się z naszym harmonogramem emisji mszy św w TV.
 • Staramy się na bieżąco aktualizować wszelkie zmiany w ramówce transmisji.

Msza św w TV - harmonogram transmisji

Msza św w Telewizji to comiesięczne transmisje mszy i nabożeństw emitowane na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych. W niniejszym artykule przedstawiamy aktualny harmonogram emisji mszy w TV na najbliższe tygodnie oraz wskazujemy, gdzie można obejrzeć transmisje mszy św na żywo online.

Transmisje mszy świętych cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Szczególnie osoby starsze i schorowane chętnie oglądają msze święte w telewizji, aby móc uczestniczyć we mszy bez wychodzenia z domu. Telewizyjne transmisje umożliwiają wiernym łączność ze wspólnotą kościoła.

Gdzie oglądać Msze św w telewizji?

Msze święte transmitowane są m.in. na antenach:

 • TVP 1
 • TVP 3
 • Polsat News
 • Religia TV

Ramówki telewizyjne są na bieżąco aktualizowane, więc warto śledzić na początku tygodnia, czy nie pojawiły się jakieś zmiany w harmonogramie emisji mszy świętych w TV.

Msze święte na żywo - telewizja publiczna

Najwięcej mszy świętych emitowanych jest na antenach Telewizji Polskiej. TVP 1 i TVP 3 regularnie transmitują poranne msze święte w niedziele i święta kościelne.

Oprócz niedzielnych transmisji, widzowie TVP mogą również obejrzeć mszę św. z okazji uroczystości państwowych oraz msze pogrzebowe wybitnych postaci życia publicznego.

Transmisje Mszy na antenach TVP

Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych transmisji mszy św. na antenach Telewizji Polskiej:

Data Stacja TVP Godzina
1.01.2023 TVP 1 11:00
6.01.2023 TVP 3 9:30
8.01.2023 TVP 1 9:00

Jak widać, najwięcej transmisji przypada na okres świąt Bożego Narodzenia oraz u progu Nowego Roku. Zachęcamy do śledzenia stron tvp.pl oraz tvp3.pl, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o zmianach w ramówce.

Czytaj więcej: Sprawdź swoją wiedzę z Harry Pottera: Testy domów w Hogwarcie i Quiz

Msze święte online na YT i FB

Oprócz telewizji, msze święte streamowane są równolegle na YT i FB. Dzięki temu osoby nieposiadające telewizora również mają możliwość uczestniczenia we mszy on-line.

Transmisje te cieszą się sporym zainteresowaniem, przyciągając tysiące widzów z Polski, a także Polonię mieszkającą za granicą.

Harmonogram niedzielnych Mszy w TV

Msza św w Telewizji - transmisje Mszy świętych na żywo

Poniżej znajdziecie szczegółowy harmonogram niedzielnych porannych mszy świętych emitowanych w najbliższych tygodniach na antenach TVP:

Data Stacja TVP Godzina
31.12.2023 TVP 1 23:50
1.01.2023 TVP 1 11:00
8.01.2023 TVP 1 9:00
15.01.2023 TVP 3 9:30

Jak wynika z harmonogramu, w okresie świąteczno-noworocznym najwięcej transmisji mszy świętych przypada na sylwestrową noc oraz Nowy Rok. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco zmian w ramówkach TVP.

Mamy nadzieję, że przedstawiony powyżej harmonogram emisji Mszy św w Telewizji okaże się pomocny. Życzymy owocnego przeżywania nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Podsumowanie

W niniejszym artykule omówiliśmy zagadnienie Mszy św w Telewizji - comiesięcznych transmisji mszy i nabożeństw emitowanych w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Przedstawiliśmy aktualny harmonogram emisji mszy świętych w TV, ze szczególnym uwzględnieniem anten Telewizji Polskiej.

Jak wynika z zaprezentowanych informacji, msze święte w telewizji cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza wśród osób starszych i niepełnosprawnych. Umożliwiają one udział we mszy św. bez wychodzenia z domu. Najwięcej transmisji mszalnych emitowanych jest w niedzielne poranki oraz podczas świąt kościelnych.

Oprócz telewizji, msze święte transmitowane są również w internecie - za pośrednictwem portali YouTube i Facebook. Streamy cieszą się popularnością także wśród Polonii. Zachęcamy do śledzenia stron tvp.pl i tvp3.pl, gdzie znajdują się aktualizacje ramówek mszy św. w TV.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas harmonogram transmisji Mszy świętych w telewizji ułatwi widzom dostęp do interesujących ich wydarzeń religijnych i pozwoli owocnie uczestniczyć we mszach świętych online.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Repertuar kina Toruń Czerwona Droga - Cinema City Toruń
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły