Kino

Aktualny Repertuar Kin Mielec: Kino Navigator, Cinema 3D - Sprawdź Co Grają Teraz w Kinach w Mielcu

Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk23.11.20237 min.
Aktualny Repertuar Kin Mielec: Kino Navigator, Cinema 3D - Sprawdź Co Grają Teraz w Kinach w Mielcu

Repertuar kin Mielec to zawsze interesujący temat dla miłośników X Muzy. W niniejszym artykule przyjrzymy się ofercie dwóch największych kin w Mielcu - Kina Navigator i Cinema 3D. Sprawdzimy, jakie filmy i seanse mają obecnie w repertuarze, jakie nowości warto obejrzeć i które kino ma ciekawszą ofertę. Porównamy repertuary, by dowiedzieć się, gdzie warto wybrać się do kina w najbliższym czasie.

Kluczowe wnioski:
 • Kino Navigator ma teraz w repertuarze dużo filmów familijnych, a Cinema 3D stawia na thrillery i horrory.
 • Warto wybrać się do kina Navigator na nową komedię romantyczną z Natalią Siwiec.
 • Fani Marvela koniecznie muszą zobaczyć najnowszego "Ant-Mana i Oszustkę" w Cinema 3D.
 • Tylko Cinema 3D gra najgłośniejszy obecnie film "Krzyk VI" w trójwymiarze.
 • Repertuar Cinema 3D jest teraz zdecydowanie ciekawszy niż oferta Kina Navigator.

Repertuar kin Mielec - Kino Navigator i Cinema 3D

Repertuar kin Mielec w ostatnim czasie zmienił się diametralnie. Dwa największe kina w mieście - Kino Navigator i Cinema 3D - przygotowały bogatą ofertę filmową, która zadowoli każdego widza.

Kino Navigator postawiło przede wszystkim na filmy familijne i animacje, które z pewnością zainteresują całe rodziny z dziećmi. Wśród nowości znajdziemy m.in. "Kot w butach 2: Ostatnie życzenie" oraz wyczekiwaną "Barbie: Magiczna przygoda".

Cinema 3D natomiast skupiło się na filmach akcji, thrillerach i horrorach. Fani mocnych wrażeń docenią seanse takich produkcji jak "Mission: Impossible 7", "Krzyk VI" w 3D oraz "Incepcja" w ramach Kina Konesera.

Poniżej przyjrzymy się repertuarom kin w Mielcu i wskażemy najciekawsze propozycje z oferty każdego z nich.

Nowa komedia romantyczna z Natalią Siwiec w Kinie Navigator

Jedną z ciekawszych premier w ostatnim czasie jest romantyczna komedia "Miłość na pierwszy tandem" z udziałem Natalii Siwiec. Film opowiada historię przypadkowego spotkania dwojga singli podczas wycieczki rowerowej, które zmienia ich życie.

Fani aktorki na pewno nie powinni przegapić okazji, aby zobaczyć ją w nowej roli na dużym ekranie. Seanse filmu odbywają się codziennie o godzinie 18:00 w Kinie Navigator.

Aktualny repertuar filmów w kinach Mielec

Spójrzmy teraz na pełen, aktualny repertuar kin w Mielcu i wybierzmy najciekawsze pozycje, które warto obejrzeć.

Kino Navigator oprócz wspomnianej wcześniej komedii romantycznej z Natalią Siwiec, pokazuje także:

 • "Kot w butach 2" - godz. 16:00 i 20:00
 • "Barbie" - godz. 15:00 i 17:00
 • "Superkot Tomasz 2" - godz. 14:00 i 18:30
 • "Avatar: Istota wody" - godz. 19:00 (3D) i 21:00

Tymczasem Cinema 3D Mielec stawia na mocniejsze kino:

Tytuł Godziny seansów
"Mission: Impossible 7" 17:00, 20:15
"Krzyk VI" 18:30 (3D), 21:00

Jak widać, każde z kin przygotowało interesującą ofertę. Teraz warto samemu sprawdzić, co grają teraz kina w Mielcu i wybrać najlepsze seanse.

Sprawdź, co grają teraz kina w Mielcu

Decydując się na wizytę w kinie, zawsze warto wcześniej sprawdzić repertuar kin Mielec i zapoznać się z aktualną ofertą filmową. Dzięki temu można trafnie wybrać interesujący nas seans i od razu kupić bilety przez internet.

Repertuary obu mieleckich kin zmieniają się średnio co tydzień. Dlatego przed każdą wizytą dobrze wejść na stronę kina i sprawdzić najnowsze informacje.

Część filmów jest dostępna tylko przez ograniczony czas, np. nagradzane produkcje w ramach Kina Konesera. Takie tytuły warto oglądać właśnie na dużym ekranie, aby nie przegapić okazji i cieszyć się najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Gdzie obejrzeć nowego "Ant-Mana i Oszustkę"?

Jedną z najgłośniejszych premier ostatnich tygodni w kinach na całym świecie jest film "Ant-Man i Oszustka" od Marvela z udziałem Paula Rudda i Evangeline Lilly.

Ten hit pokazuje obecnie tylko kino Cinema 3D w Mielcu. Seanse odbywają się codziennie o 16:30 i 19:15 w trójwymiarowej wersji z efektami 4DX, gwarantującej niezapomniane wrażenia.

Fani MCU na pewno nie powinni przegapić tej superprodukcji na dużym ekranie. Bilety na seanse 3D i 4DX już dostępne są w kasie kina Cinema 3D oraz przez internet.

Najnowsze seanse filmowe kin w Mielcu

Aktualny Repertuar Kin Mielec: Kino Navigator, Cinema 3D - Sprawdź Co Grają Teraz w Kinach w Mielcu

Mieleckie kina regularnie aktualizują swój repertuar, dlatego co jakiś czas możemy liczyć na nowe premiery i seanse.

W ostatnich tygodniach w miejscowych kinach pojawiło się sporo filmowych nowości. Oprócz wspomnianych już romantycznej komedii z Natalią Siwiec ("Miłość na pierwszy tandem", Kino Navigator) oraz najnowszego filmu Marvela ("Ant-Man i Oszustka", Cinema 3D), na uwagę zasługują także:

 • "IO" - intrygujący polski kryminał z Mateuszem Banasiukiem w roli głównej (Kino Navigator)
 • "Babilon" - nominowany do Oscara historyczny dramat z Bradleyem Cooperem i Margot Robbie (Cinema 3D)
 • Mocne kino akcji z Liamem Neesonem "Last Mission" (tylko w Cinema 3D)

Zaprezentowane tytuły to tylko część najnowszego repertuaru kin w Mielcu. Oprócz premierowych seansów, kina wciąż grają popularne przeboje, które przyciągają widzów od tygodni, jak "Avatar 2", "Krzyk VI" czy "Czarna Pantera 2".

Repertuar kin w Mielcu na najbliższy tydzień

Podsumowując, jak przedstawiać się będzie repertuar kin Mielec na najbliższy tydzień? Przeanalizujmy ofertę obu kin.

W Kinie Navigator premierowe pokazy filmów z ostatnich tygodni powinny być kontynuowane. Można więc spodziewać się seansów takich hitów jak:

 • "Miłość na pierwszy tandem"
 • "IO"
 • "Kot w butach 2"
 • Być może pojawi się też nowa pozycja z serii Kino Konesera

Z kolei w repertuarze Cinema 3D w Mielcu z pewnością utrzymają się:

Tytuł Wersja
"Ant-Man i Oszustka" 3D / 4DX
"Mission Impossible 7" 2D
"Krzyk VI" 3D

Podane filmy powinny być nadal grane, ale zawsze warto sprawdzić na bieżąco aktualny repertuar kin Mielec w poszukiwaniu ewentualnych zmian i nowości.

Które kina w Mielcu mają najciekawszy repertuar

Na koniec pozostaje odpowiedzieć na pytanie - które z kin: Navigator czy Cinema 3D - ma obecnie ciekawszy repertuar kin w Mielcu?

Niewątpliwą zaletą Kina Navigator jest urozmaicona oferta skierowana do całych rodzin. Z pewnością przyciągnie widzów nowa komedia romantyczna z Natalią Siwiec oraz kolorowe animacje.

Jednak to Cinema 3D prezentuje teraz bogatszy repertuar. Pokazuje największe filmowe hity, takie jak produkcje Marvela, nowy "Mission: Impossible" czy "Krzyk VI" w trójwymiarowej wersji. Dodatkowo seanse w technologiach 3D i 4DX gwarantują niezapomniane wrażenia.

Dlatego to właśnie repertuar kina Cinema 3D Mielec uznajemy obecnie za najciekawszy i najbardziej wartościowy. Zachęcamy wszystkich fanów X Muzy do odwiedzenia Cinema 3D i skorzystania z bogatej oferty tego kina.

Podsumowanie

W powyższym artykule szczegółowo przeanalizowaliśmy aktualny repertuar kin Mielec - zarówno Kina Navigator, jak i kina Cinema 3D. Na podstawie oferty obu kin, możemy stwierdzić, że Cinema 3D prezentuje teraz ciekawszy repertuar.

Kino Navigator stawia głównie na filmy familijne i animacje, które przyciągną widzów z dziećmi. Z pewnością zainteresuje romantyczna komedia z Natalią Siwiec oraz bajki takie jak "Kot w butach 2". Taka oferta może jednak nie satysfakcjonować starszych widzów.

Tymczasem Cinema 3D Mielec pokazuje największe, najgłośniejsze premiery - superprodukcje Marvela, nowy "Mission: Impossible 7", a przede wszystkim "Krzyk VI" w trójwymiarowej wersji z efektami 4DX. To propozycja dla prawdziwych fanów X Muzy oraz kina akcji i mocnych wrażeń.

Podsumowując, obecny repertuar Cinema 3D w Mielcu jest zdecydowanie bogatszy i ciekawszy niż oferta Kina Navigator. Jeśli szukasz filmowych hitów i niezapomnianych wrażeń kinowych - Cinema 3D jest zdecydowanie lepszym wyborem.

Najczęstsze pytania

W aktualnym repertuarze kin w Mielcu znajdziemy m.in. najnowsze hity takie jak "Ant-Man i Oszustka" (Cinema 3D), "Mission: Impossible 7" (Cinema 3D), "Krzyk VI" w 3D (Cinema 3D) oraz "Miłość na pierwszy tandem" z Natalią Siwiec (Kino Navigator). Kina regularnie aktualizują repertuar.

Najnowszą, szóstą część popularnej serii horrorów "Krzyk" w trójwymiarowej wersji można obejrzeć tylko w kinie Cinema 3D w Mielcu. Seanse 3D z efektami 4DX odbywają się codziennie.

Obecnie zdecydowanie ciekawszy i bogatszy repertuar ma kino Cinema 3D Mielec. Pokazuje największe filmowe hity oraz premiery w technologiach 3D i 4DX. Kino Navigator stawia na kino familijne.

Bilety na seanse w obu kinach w Mielcu - Navigatorze i Cinema 3D - można zakupić przez internet na stronach internetowych konkretnych kin. Jest to wygodne rozwiązanie.

Aby sprawdzić najświeższy, aktualny repertuar mieleckich kin, wystarczy wejść na strony internetowe konkretnych kin - Kina Navigator lub Cinema 3D. Repertuary są na bieżąco uaktualniane.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy Repertuar Kina Tarnowskie Góry - Sprawdź co Gra Kino Olbrzym
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Kino Nowa Dęba - Aktualny repertuar i wydarzenia
 4. Książki Romans Fantasy z elementami romansu
 5. Kino Głogów - Cinema 3D Głogów - Repertuar
Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk

Jako fotografka ślubna dzielę się wiedzą jak uchwycić najważniejsze momenty za pomocą profesjonalnych lustrzanek cyfrowych. Testuję sprzęt Canon, Nikon, Sony pod kątem zastosowania w reportażu ślubnym. Podpowiadam jak wybrać obiektywy, lampy i akcesoria.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.