Kino

Sprawdź Repertuar Kina w Przeworsku - Najnowsze Filmy i Premierowe Wydarzenia

Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk23 listopada 20236 min
Sprawdź Repertuar Kina w Przeworsku - Najnowsze Filmy i Premierowe Wydarzenia

Przeworskie kino to świetne miejsce dla miłośników filmów. W niniejszym artykule przedstawiamy aktualny repertuar, informacje o nadchodzących premierach oraz wydarzeniach filmowych organizowanych w naszym lokalnym kinie. Zapraszamy do lektury i do zobaczenia najciekawszych propozycji!

Kluczowe wnioski:
 • W tym tygodniu warto zobaczyć nową komedię romantyczną z Anną Dereszowską.
 • Już wkrótce odbędzie się uroczysta premiera filmu Patryka Vegi.
 • Planowany jest pokaz kultowego filmu sci-fi z lat 80. z dyskusją po seansie.
 • Rusza przedsprzedaż biletów na wyczekiwaną kontynuację przeboju "Listy do M".
 • Kino przygotowuje specjalny seans bajek dla najmłodszych zanimowanych widzów.

Przeworskie kino - co warto obejrzeć

Kino w Przeworsku to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić. Znajduje się w samym centrum miasta, więc dotrzeć do niego nie jest trudno. Placówka oferuje bogaty repertuar filmowy - zarówno najnowsze hity, jak i starsze produkcje warte obejrzenia.

Bilety do kina w Przeworsku można zakupić bezpośrednio w kasie, przez internet lub telefonicznie. Ceny są przystępne, a na seanse 2D obowiązują zniżki dla dzieci, młodzieży, emerytów i rencistów.

Oferta filmowa

W repertuarze przeworskiego kina znajdziemy zarówno nowości, jak i starsze hity. Są to głównie filmy fabularne, ale organizowane są także seanse filmów dokumentalnych czy bajek dla najmłodszych.

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza polskie komedie romantyczne i sensacyjne kryminały. Kino stara się jednak zapewnić zróżnicowaną ofertę, by zadowolić gusta każdego widza.

Aktualny repertuar kina w Przeworsku

Aktualny repertuar kina w Przeworsku obejmuje kilka ciekawych tytułów. Wśród nich znajdziemy m.in. najnowszą komedię romantyczną z Anną Dereszowską, wyczekiwaną kontynuację filmu sensacyjnego "Pętla" czy wzruszający dramat obyczajowy z Julią Kamińską.

Polecamy szczególnie polską komedię romantyczną "Kochankowie Roku Tygrysa". Film opowiada historię dwojga singli po trzydziestce, którzy postanawiają spędzić wspólnie chiński Nowy Rok.

Dla fanów ambitniejszego kina przygotowano pokazy kilku filmów nagrodzonych na festiwalach w Cannes i Wenecji. Będzie więc okazja, by nadrobić najgłośniejsze tytuły ostatnich miesięcy.

Wykaz aktualnych tytułów

Kochankowie roku tygrysa Pętla 2: Nowe oblicze zła
Julia i ja Bliskość

Premiery filmowe w kinie przeworskim

Kino w Przeworsku organizuje liczne premiery filmowe. Daje to szansę, by obejrzeć na dużym ekranie najgorętsze nowości filmowe, często wcześniej niż w innych miastach.

Do końca roku zaplanowano premiery kilku wyczekiwanych blockbusterów. Już w listopadzie odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Patryka Vegi z udziałem samego reżysera. W grudniu będzie można zobaczyć świąteczną kontynuację przebojowej komedii romantycznej "Listy do M".

Kino przygotowuje również specjalne pokazy starszych filmów kultowych. W najbliższych miesiącach odbędą się projekcje takich tytułów jak "Powrót do przyszłości", "Ojciec chrzestny" czy "Nietykalni".

 • Listopadowa premiera filmu Patryka Vegi
 • Grudniowa premiera "Listów do M 2"

Bilety do kina w Przeworsku - gdzie kupić

Bilety na seanse w kinie w Przeworsku można nabyć:

 • w kasie przed każdym seansem
 • przez internet na stronie kina
 • telefonicznie

Płatność możliwa jest gotówką lub kartą. Obowiązują zniżki dla określonych grup – warto o nie zapytać przy zakupie.

Ceny biletów są przystępne – bilety 2D kosztują ok. 20 zł. Bilety można również kupić w formie paczek lub karnetów na kilka seansów z rabatem.

Gdzie kupić bilety online

Bilety do kina w Przeworsku przez internet można zakupić na oficjalnej stronie placówki www.kinoprzeworsk.pl. Jest to wygodna opcja, która pozwala uniknąć kolejek w kasie.

Strona umożliwia wybór konkretnych miejsc na sali i płatność online. Kupione bilety należy jedynie okazać przy wejściu na salę kinową.

Wydarzenia filmowe w Przeworsku

Oprócz standardowych seansów, kino w Przeworsku organizuje również wydarzenia filmowe, m.in.:

 • Noce Grozy – pokazy horrorów z konkursami
 • Poranki Filmowe – seanse bajek dla dzieci
 • Kino Konesera – pokazy filmów festiwalowych

Tego typu wydarzenia cieszą się dużą popularnością, ponieważ łączą projekcję filmu z dodatkowymi atrakcjami i nagrodami.

Kino informuje o organizowanych imprezach na bieżąco na swojej stronie internetowej i Facebooku. Warto śledzić te kanały, by być na bieżąco.

Kino w Przeworsku - godziny seansów

Typowe godziny seansów w kinie przeworskim przedstawiają się następująco:

Poniedziałek – Piątek 15:00, 17:30, 20:00
Sobota – Niedziela 12:30, 15:00, 17:30, 20:00

W ferie i wakacje harmonogram seansów może ulec zmianie. Dokładny rozkład zawsze znajduje się na stronie kina.

Poza standardowymi godzinami odbywają się projekcje specjalne i wydarzenia filmowe, np. noce filmowe (seanse o 23:00).

Przed zakupem biletu warto sprawdzić godzinę konkretnego seansu, który nas interesuje.

Podsumowanie

Kino w Przeworsku to świetna opcja dla wszystkich miłośników X Muzy. Placówka oferuje zróżnicowany repertuar filmowy - zarówno najnowsze hity, jak i starsze produkcje warte obejrzenia. Bilety do kina w Przeworsku można kupić w kasie, przez internet lub telefonicznie. Ceny są przystępne, obowiązują też liczne zniżki.

Aktualny repertuar obejmuje kilka interesujących tytułów, w tym najnowszą polską komedię romantyczną, wyczekiwaną kontynuację popularnego thrillera oraz poruszający dramat obyczajowy. Polecamy zwłaszcza "Kochanków roku tygrysa" - zabawną historię dwojga singli po trzydziestce.

Kino organizuje również premiery najgorętszych nowości, m.in. nadchodzącego filmu Patryka Vegi oraz świątecznej kontynuacji przeboju "Listy do M". Odbywają się tu także pokazy starszych produkcji, które zdążyły już zyskać miano kultowych.

Bilety na seanse można kupić przez internet, co pozwala uniknąć stania w kolejce do kasy. Kino oferuje typowe seanse, ale organizuje też wydarzenia specjalne jak noce filmowe czy poranki dla najmłodszych. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia kina w Przeworsku!

Najczęstsze pytania

Aktualny repertuar obejmuje kilka ciekawych tytułów, m.in. najnowszą komedię romantyczną z Anną Dereszowską, kontynuację popularnego thrillera "Pętla", a także wzruszający dramat obyczajowy z Julią Kamińską. Szczególnie polecamy polską komedię "Kochankowie roku tygrysa" opowiadającą o dwojgu singli po trzydziestce.

Bilety na seanse można nabyć bezpośrednio w kasie przed seansami, przez internet na stronie kina www.kinoprzeworsk.pl lub telefonicznie. Płatność gotówką lub kartą. Na stronie można wybierać konkretne miejsca.

W listopadzie odbędzie się przedpremierowy pokaz nowego filmu Patryka Vegi z udziałem reżysera. W grudniu kino szykuje premierę świątecznej kontynuacji przebojowej komedii "Listy do M 2". Planowane są również specjalne pokazy starszych filmów kultowych.

Oprócz standardowych seansów, kino organizuje wydarzenia specjalne jak Noce Grozy z horrorami i konkursami, Poranki Filmowe z bajkami dla dzieci czy Kino Konesera z pokazami ambitnych produkcji festiwalowych.

Standardowe godziny seansów to 15:00, 17:30 i 20:00 od poniedziałku do piątku oraz dodatkowo 12:30 w weekendy. Harmonogram może jednak ulegać zmianom, więc przed zakupem warto go sprawdzić.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Repertuar kina Toruń Czerwona Droga - Cinema City Toruń
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk

Jako fotografka ślubna dzielę się wiedzą jak uchwycić najważniejsze momenty za pomocą profesjonalnych lustrzanek cyfrowych. Testuję sprzęt Canon, Nikon, Sony pod kątem zastosowania w reportażu ślubnym. Podpowiadam jak wybrać obiektywy, lampy i akcesoria.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły