Kino

Repertuar kin w Gorzowie - filmy, seanse, repertuarzyść

Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec12.01.20246 min.
Repertuar kin w Gorzowie - filmy, seanse, repertuarzyść

Kino w Gorzowie Repertuar kinowy w Gorzowie Wielkopolskim jest bogaty i zróżnicowany. Miłośnicy X Muzy, kina studyjnego KAWKA oraz multipleksów Cinema City i Helios mogą wybierać spośród szerokiej oferty filmowej. W repertuarze znajdziemy zarówno najnowsze hity, jak i kino artystyczne oraz seanse specjalne. Gorzowianie chętnie odwiedzają lokalne kina, aby miło i kulturalnie spędzić czas na seansie ulubionego gatunku lub w kinie plenerowym latem.

Kluczowe wnioski:
 • Gorzów oferuje szeroką ofertę filmową w kilku kinach
 • W repertuarze znajdziemy gatunki i tytuły dla każdego widza
 • Oprócz standardowych seansów, odbywają się pokazy specjalne
 • Kina cieszą się popularnością wśród gorzowian
 • Latem działa letnie kino plenerowe

Najlepsze filmy w kinach Gorzowa

Kino w Gorzowie Repertuar kinowy w Gorzowie Wielkopolskim zadowoli każdego miłośnika dobrego kina. Najnowsze hity filmowe, klasyka gatunku oraz produkcje niezależne - to tylko niektóre pozycje, które znajdziemy w repertuarach gorzowskich kin.

Wielbiciele filmowych przebojów powinni wybrać się do jednego z dwóch multipleksów działających w mieście. Zarówno Cinema City, jak i Helios regularnie pokazują najgłośniejsze nowości prosto z Hollywood oraz najchętniej oglądane komedie czy filmy animowane. Seanse 2D i 3D gwarantują emocje na najwyższym poziomie.

Fani ambitniejszego kina z pewnością docenią ofertę Kina Studyjnego KAWKA, prezentującego wiele tytułów niszowych, festiwalowych i artystycznych. To świetna okazja do obejrzenia filmów, które rzadko trafiają do regularnej dystrybucji.

Kolejna atrakcyjna propozycja dla kinomanów to seanse plenerowe w letnim Kinie pod Gwiazdami. Wyjątkowa atmosfera i ulubione produkcje - czego chcieć więcej latem?

Premiery filmowe

Miłośnicy premiery z pewnością mają w czym wybierać. Gorzowskie kina regularnie pokazują gorące nowości prosto z wielkich wytwórni filmowych. W nadchodzących tygodniach będzie można zobaczyć między innymi wyczekiwane sequle hollywoodzkich hitów, kasowe komedie romantyczne oraz wzruszające dramaty znanych reżyserów.

Repertuar Kin Gorzów uzupełnią także nowe filmy akcji z udziałem ulubionych aktorów oraz familijne animacje, na które z pewnością chętnie wybiorą się całe rodziny. Nie zabraknie również ambitnych propozycji, które zachwycą krytyków i zdobędą nagrody na międzynarodowych festiwalach.

Aktualny repertuar kinowy w Gorzowie

Sprawdzenie Repertuaru Kin w Gorzowie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na strony internetowe poszczególnych obiektów lub ich profile w mediach społecznościowych, aby zapoznać się ze wszystkimi seansami w danym dniu lub tygodniu.

Cinema City i Helios udostępniają repertuar online z podziałem na poszczególne sale kinowe. Dzięki temu łatwo wybrać interesujący nas film, sprawdzić gatunek produkcji oraz godzinę seansu. Strony podają również ceny biletów wraz z zniżkami dla stałych klientów.

Zachęcamy do śledzenia repertuarów i zakupu biletów przez internet. To najwygodniejszy sposób na zaplanowanie kinowej randki czy spotkania ze znajomymi.

Repertuar online

Kino Studyjne KAWKA co tydzień publikuje na Facebooku repertuar na nadchodzący tydzień. Oprócz godzin seansów, znajdziemy tam krótkie opisy prezentowanych filmów oraz informacje o towarzyszących wydarzeniach, takich jak spotkania z twórcami czy dyskusje po projekcjach.

Czytaj więcej: Najnowsze Filmy i Wydarzenia w Kino Studio Bielsko - Twoje Ulubione Kino w Bielsko-Biała

Seanse 2D i 3D w gorzowskich multipleksach

Choć podstawą repertuaru Cinema City i Heliosa są Hollywoodzkie superprodukcje, nie brakuje w nim również ciekawych filmów europejskich oraz azjatyckich. Multipleksy stawiają przede wszystkim na rozrywkę, jednak dbają też o komfort klientów.

Oprócz standardowych seansów 2D, możemy wybierać spośród projekcji 3D. Te drugie gwarantują jeszcze większe emocje i pozwalają w pełni zanurzyć się w filmowym świecie. Dodatkowo sale wyposażone są w wygodne fotele oraz zaawansowane systemy dźwiękowe.

Helios 7 sal kinowych
Cinema City 10 sal kinowych

Najciekawsze seanse filmowe w mieście

Repertuar kin w Gorzowie - filmy, seanse, repertuarzyść

Oprócz standardowych seansów filmowych, Kino w Gorzowie Repertuar oferuje wiele dodatkowych atrakcji, które umilą kinomanom czas. Warto wybrać się między innymi na:

 • Maratony hitów Harry'ego Pottera lub Gwiezdnych Wojen
 • Pokazy przedpremierowe najgorętszych nowości
 • Seanse z cyklu Kino Konesera, prezentujące arcydzieła światowej kinematografii
 • Projekcje filmów z audiodeskrypcją dla osób niewidomych i niedowidzących
 • Wydarzenia specjalne: Kino Dziecięce, Kino Kobiet czy Dyskusyjny Klub Filmowy

Gorzowskie kina - gdzie i kiedy seans

Gorzowianie mogą wybierać spośród kilku świetnie wyposażonych, nowoczesnych kin, gwarantujących znakomitą jakość obrazu i dźwięku. Oto najważniejsze informacje o poszczególnych obiektach:

Helios - ul. Sikorskiego 24, seanse codziennie od godz. 12:00 do ostatniego seansu o godz. 21:00.

Cinema City - ul. Sikorskiego 64, seanse codziennie od godz. 10:00 do ostatniego seansu o godzinie 23:30.

Kino Studyjne KAWKA - ul. Drzymały 26; harmonogram tygodniowy, seanse między godziną 16:00 a 21:00.

Latem działa również Kino Letnie Heliosa zlokalizowane na Różanki.

Repertuar kinowy Gorzów - weekend majowy

Długie majowe weekendy to świetna okazja, aby wybrać się do kina. Multipleksy i kina studyjne przygotowują wtedy specjalne atrakcje i maratony filmowe, które umilą wolny czas widzom w każdym wieku.

Oprócz standardowych premier, w maju możemy liczyć na projekcje oscarowych hitów, familijne animacje z okazji Dnia Dziecka, a także na kultowe komedie romantyczne z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Niezależnie od wybranego gatunku, Repertuar Kin Gorzów z pewnością każdemu kinomanowi zaoferuje coś wyjątkowego i wartego uwagi. Zachęcamy do śledzenia repertuarów i wybrania się na ulubiony film!

Podsumowanie

Repertuar kinowy w Gorzowie Wielkopolskim zapewnia szeroki wybór filmów dla każdego widza. Kino w Gorzowie Repertuar obejmuje zarówno największe hity prosto z Hollywood, jak i kino niezależne oraz artystyczne perełki. Multipleksy Helios i Cinema City gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie, podczas gdy Kino Studyjne KAWKA stawia na ambitny repertuar.

Sprawdzenie Repertuaru Kin Gorzów i wybór interesujących seansów 2D i 3D jest bardzo proste dzięki udostępnianym online repertuarom poszczególnych kin. Kinomani z łatwością odnajdą godziny seansów ulubionych filmów, a także skorzystają ze specjalnych ofert, na przykład podczas długich weekendów majowych.

Kino Gorzów Filmy na telebimach to jedna z ulubionych rozrywek gorzowian. Mieszkańcy chętnie odwiedzają lokalne kina, aby wzruszyć się w trakcie seansu dramatu, pośmiać podczas komedii albo poczuć dreszcz emocji, oglądając thriller. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Podsumowując, oferta filmowa gorzowskich kin zadowoli gust każdego miłośnika X Muzy. Warto tylko śledzić repertuary i kalendarze, aby nie przegapić premiery długo wyczekiwanego hitu albo specjalnej niespodzianki przygotowanej przez któryś z kinowych obiektów.

Najczęstsze pytania

Aktualne repertuary gorzowskich kin - Heliosa, Cinema City oraz Kina Studyjnego KAWKA - są dostępne na ich stronach internetowych. Można je również znaleźć w mediach społecznościowych. Repertuary są na bieżąco aktualizowane.

W nadchodzących tygodniach gorzowskie kina zaoferują między innymi nowe filmy Marvela i DC Comics, wyczekiwane sequle hollywoodzkich przebojów, a także wzruszające dramaty oraz kasowe komedie romantyczne na Walentynki.

Każde z gorzowskich kin - multipleksy i kino studyjne - ma swoje atuty. Kino Studyjne KAWKA stawia na ambitny, niszowy repertuar. Helios i Cinema City pokazują głównie kasowe nowości. Wybór zależy od osobistych preferencji.

Nowości ze światowego box office regularnie trafiają na ekrany gorzowskich multipleksów - Heliosa i Cinema City. Można tam obejrzeć premierowo najgłośniejsze tytuły kinowe prosto z Hollywood oraz inne kasowe produkcje.

Kino Letnie Heliosa na Różanki działa wyłącznie w okresie letnim. Seanse plenerowe z przebojowymi filmami odbywają się codziennie po zmroku od czerwca do września. Dokładny repertuar jest publikowany na początku lata.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kundera: Dlaczego warto zapoznać się z twórczością Kundery?
 3. Nasze magiczne Encanto: kolorowa animacja o rodzinie i magii
 4. Kino Nowa Dęba - Aktualny repertuar i wydarzenia
 5. Książki Romans Fantasy z elementami romansu
Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec

Będąc recenzentem sprzętu fotograficznego testuję lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty pod kątem fotografii krajobrazowej, portretowej i ulicznej. Sprawdzam m.in. ilość megapikseli, jakość matryc, prędkość migawki i stabilizację obrazu w poszukiwaniu modeli idealnych dla amatorów i profesjonalistów

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły