Kino

Konin Oskard - Kino Oskard w Koninie

Autor Elżbieta Kurek
Elżbieta Kurek13.01.20246 min.
Konin Oskard - Kino Oskard w Koninie

Konin Oskard to kino zlokalizowane w samym centrum Konina, które od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców miasta. To nowoczesny, wielosalowy obiekt kinowy oferujący bogaty repertuar filmowy oraz liczne atrakcje i udogodnienia.

Kluczowe wnioski:
 • Konin Oskard to nowoczesne, wielosalowe kino z bogatym repertuarem filmowym.
 • Zlokalizowane jest w samym centrum Konina, co zapewnia łatwy dojazd.
 • Oferuje liczne atrakcje, m.in. pokazy specjalne czy maratony filmowe.
 • Posiada nowoczesny sprzęt projekcyjny i dźwiękowy na najwyższym poziomie.
 • Cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Konina.

Repertuar kinowy Konin Oskard

Konin Oskard to nowoczesne, wielosalowe kino zlokalizowane w samym centrum Konina. Oferuje ono bardzo bogaty i zróżnicowany repertuar filmowy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

W ofercie znajdują się zarówno najnowsze hity filmowe, jak i starsze, kultowe produkcje. Są to zarówno filmy polskie, jak i zagraniczne. Nie brakuje filmów familijnych, komedii, thrillerów, dramatów oraz produkcji akcji i sci-fi.

Repertuar jest na bieżąco aktualizowany, aby klienci Kina Oskard z Konina mogli obejrzeć najświeższe i najciekawsze tytuły.

Premiery i hity filmowe

W Kinie Oskard nie brakuje premierowych seansów najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych nowości filmowych. Są to zarówno wysokobudżetowe superprodukcje z Hollywood, krajowe hity, jak i tytuły nagradzane na najważniejszych festiwalach.

Oprócz tego, w ramach cyklu Kino Konesera, można zobaczyć starsze, docenione przez krytykę filmy, także w wersji zrestaurowanej.

Seanse filmowe w Konin Oskard

Filmy w Kinie Oskard można oglądać codziennie, przez cały tydzień. Seanse odbywają się zgodnie z opublikowanym harmonogramem. Bilety można kupić zarówno przez Internet, jak i bezpośrednio w kinie.

Konin Oskard dysponuje nowoczesnym, cyfrowym sprzętem projekcyjnym i dźwiękowym, dzięki czemu seanse odbywają się w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Do dyspozycji widzów są wygodne, nowe fotele.

Oprócz standardowych seansów, Kino Oskard organizuje również specjalne pokazy i maratony filmowe. Odbywają się one zazwyczaj z okazji premier największych hitów oraz w ramach obchodów ważnych rocznic i wydarzeń filmowych.

W Kinie Oskard każdy znajdzie dla siebie interesujący i pasujący do nastroju film. To miejsce, gdzie można przenieść się do innego świata i choć na chwilę zapomnieć o codzienności.

Czytaj więcej: Aktualny repertuar kina Gorzów Manhattan - Najlepsze filmy 3D w Cinema Gorzów Wlkp

Bilety do kina Konin Oskard

Bilety do Kina Oskard w Koninie można kupić:

 • przez Internet na stronie www.oskard.com.pl
 • w kasie kina (płatność gotówką lub kartą)

Ceny biletów są przystępne, istnieją także zniżki dla określonych grup widzów (studenci, renciści, emeryci). Przy zakupie online biletu nie pobiera się dodatkowych opłat.

Rodzaje biletów

Kino Oskard oferuje bilety normalne na seanse 2D oraz nieco droższe na seanse 3D (w cenę wliczone są okulary 3D). Istnieje także możliwość zakupienia biletu rodzinnego (2+2 lub 2+3), który jest korzystniejszy cenowo przy wspólnej wizycie w kinie.

Rodzaj biletu Cena
Normalny 2D 20 zł
Ulgowy 2D 15 zł
Normalny 3D 25 zł

Oferta gastronomiczna Konin Oskard

Konin Oskard - Kino Oskard w Koninie

Klienci Kina Oskard w Koninie mogą skorzystać z szerokiej oferty barowej, która uzupełnia wrażenia z seansów filmowych. W holu znajduje się nowoczesny bar, serwujący przekąski oraz napoje.

W ofercie znajdziemy m.in. nachosy, hot-dogi, świeże popcorny czy czekoladowe batoniki. Do picia dostępne są gorące i zimne napoje - kawa, herbata, pepsi i mirinda, a także piwo.

Bar jest czynny zgodnie z harmonogramem seansów. Można z niego skorzystać zarówno przed filmem, na początku seansu, ale także (w razie potrzeby) w trakcie jego trwania.

Zamówienia grupowe

Kino Oskard przyjmuje również zamówienia na większą liczbę napojów i przekąsek, w przypadku zorganizowanych wyjść grupowych do kina - szkół, firm czy wycieczek. Wystarczy skontaktować się wcześniej z działem organizacji widowni w celu ustalenia szczegółów.

Wydarzenia specjalne w Kinie Oskard

Kino Oskard organizuje także dodatkowe wydarzenia filmowe, wykraczające poza standardowe seanse. Są to przede wszystkim:

 • Nocne maratony filmowe z ulubionych serii
 • Pokazy premierowe największych hitów filmowych
 • Retrospektywy z okazji jubileuszy reżyserów i aktorów
 • Spotkania z twórcami filmowymi

Wydarzenia te cieszą się dużą popularnością i przyciągają fanów dobrego kina z całego regionu. Kino Oskard stara się w ten sposób urozmaicić ofertę filmową i zapewnić widzom jak najlepszą rozrywkę.

Zapisy na newsletter

Aby być na bieżąco z aktualnościami na temat specjalnych wydarzeń, warto zapisać się do newslettera kina. Informacje o nadchodzących eventach można też śledzić na profilu Kina Oskard w mediach społecznościowych.

Informacje kontaktowe do Kina Oskard

Aktualne informacje na temat repertuaru, biletów, wydarzeń specjalnych oraz dane teleadresowe kina znajdują się na stronie internetowej Kina Oskard w Koninie:

www.oskard.com.pl

Można tam również śledzić profil na Facebooku i zapisywać się do newslettera kina.

Kino Oskard z Konina mieści się przy ulicy Dworcowej 5. Jest czynne codziennie w godzinach 10-22.

Informacje można także uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numer:

+48 63 242 87 00

Podsumowanie

Konin Oskard to nowoczesne, wielosalowe kino zlokalizowane w centrum Konina. Posiada bardzo bogaty, zróżnicowany repertuar filmowy, dzięki czemu zadowoli gusta kinomaniaków w każdym wieku. Regularnie organizuje premiery, pokazy specjalne i spotkania z twórcami.

Kino Oskard dysponuje nowym sprzętem projekcyjnym i dźwiękowym, a widzowie mogą oglądać filmy na wygodnych fotelach. Seanse odbywają się codziennie, zgodnie z opublikowanym harmonogramem. Bilety można kupić przez Internet lub bezpośrednio w kasie kina.

Klienci Kina Oskard Konin mają do dyspozycji nowoczesny bar, oferujący szeroki wybór przekąsek i napojów. Można z niego skorzystać przed seansem, podczas przerwy lub po projekcji filmu. Oferta jest na bieżąco dostosowywana do potrzeb widzów.

Kino Oskard w Koninie organizuje również specjalne wydarzenia filmowe jak noce filmowe, maratony czy spotkania z ludźmi filmu. Te dodatkowe atrakcje cieszą się sporym zainteresowaniem kinomanów z regionu. Aktualne informacje można znaleźć na stronie www.oskard.com.pl.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Imiona Piesków z Psi Patrolu - Bohaterowie Psi Patrolu
 4. Multikino Poznań Repertuar Plaza - Kina w Poznaniu
 5. Kino Głogów - Cinema 3D Głogów - Repertuar
Autor Elżbieta Kurek
Elżbieta Kurek

Będąc filmowcem i youtuberką recenzuję kamery do vlogowania i filmowania. Testuję m.in. osiągi w trudnych warunkach oświetleniowych, stabilizację obrazu i jakość mikrofonów wbudowanych. Wybieram najlepsze modele do selfie video i wideoblogów.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.