Kino

Kino Skoczów - Repertuar Teatru Elektrycznego

Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec31.12.20235 min.
Kino Skoczów - Repertuar Teatru Elektrycznego

Kino Skoczów to kulturalne centrum miasta, które od wielu lat gości widzów pragnących obejrzeć najciekawsze premiery filmowe oraz spektakle teatralne. Obiekt ten słynie przede wszystkim z repertuaru Teatru Elektrycznego, który regularnie prezentuje swoje produkcje na deskach kina.

Kluczowe wnioski:
 • Kino Skoczów od lat stanowi ważny ośrodek kultury w regionie.
 • W budynku kinowym działa Teatr Elektryczny, którego spektakle cieszą się dużą popularnością.
 • Oprócz przedstawień teatralnych, kino wyświetla najciekawsze premiery filmowe.
 • Obiekt ten słynie z ciekawego, zróżnicowanego repertuaru dla każdego widza.
 • Bilety na seanse filmowe i spektakle Teatru Elektrycznego można zakupić bezpośrednio w kinie lub online.

Kino Skoczów - historia i początki

Kino Skoczów to ponad 80-letnia instytucja kultury w mieście, której historia sięga lat 30. XX wieku. Właśnie wtedy uruchomiono pierwszą salę kinową, która na przestrzeni kolejnych dekad przechodziła modernizacje i rozbudowy.

Obecny budynek kina, w którym mieści się również Teatr Elektryczny, pochodzi z lat 60. Wtedy to stworzono nowoczesny, jak na owe czasy, obiekt z widownią na 300 osób. Przez kolejne lata Kino Skoczów stanowiło centrum życia kulturalnego w mieście.

Dzisiaj kino dysponuje nowoczesnym sprzętem projekcyjnym, komfortowymi fotelami oraz zapleczem gastronomicznym. Z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością, oferując mieszkańcom szeroką ofertę kulturalną.

Kino Skoczów - repertuar filmów i spektakli

Kino Skoczów proponuje zróżnicowany repertuar, który zadowoli zarówno miłośników X Muzy, filmów fabularnych, jak i przedstawień teatralnych granech przez Teatr Elektryczny.

W kinie regularnie odbywają się pokazy najnowszych hitów filmowych - zarówno polskich produkcji, jak i zagranicznych tytułów. Ponadto, fani ambitniejszego kina mogą wybierać spośród seansów kina studyjnego oraz cyklicznych przeglądów tematycznych.

Repertuar Teatru Elektrycznego

Teatr Elektryczny działający w Kinie Skoczów ma w swoim dorobku setki przedstawień komedii, dramatów oraz spektakli dla najmłodszych widzów. Zespół teatralny regularnie zaprasza na nowe premiery, kontynuując wieloletnią tradycję teatru w Skoczowie.

Aktualny repertuar spektakli wraz z datami najbliższych przedstawień jest dostępny na stronie Kina Skoczów. Bilety można rezerwować telefonicznie lub online.

Czytaj więcej: Sprawdź Repertuar Kina w Przeworsku - Najnowsze Filmy i Premierowe Wydarzenia

Kino Skoczów - bilety i rezerwacje online

Kupno biletów do Kina Skoczów jest bardzo proste - można to zrobić bez wychodzenia z domu, korzystając z systemu rezerwacji online.

Rezerwując miejsca na seans filmowy lub spektakl teatralny przez Internet, wybieramy dogodne dla nas miejsca na widowni. Otrzymujemy potwierdzenie rezerwacji e-mailem, a podczas wizyty w kinie wystarczy podać kod rezerwacyjny lub wydrukować bilet w kasie.

Rezerwacja online zapewnia komfortowy dobór miejsc oraz oszczędność czasu podczas odbioru biletów w kasie Kina Skoczów.

Kino Skoczów - program wydarzeń kulturalnych

Kino Skoczów - Repertuar Teatru Elektrycznego

Oprócz standardowego repertuaru filmowego i teatralnego, Kino Skoczów organizuje także szereg dodatkowych wydarzeń kulturalnych skierowanych do różnych grup odbiorców.

W kinie cyklicznie odbywają się spotkania dyskusyjnego Klubu Filmowego, wieczory poetyckie, wystawy malarstwa młodych, lokalnych artystów, a także koncerty i kameralne spektakle teatralne.

Szczególną popularnością cieszą się projekcje filmowe połączone z ciekawymi prelekcjami lub spotkaniami z twórcami. Takie wydarzenia przyciągają do Kina Skoczów miłośników X Muzy nie tylko z samego miasta, ale także okolicznych miejscowości.

Kino Skoczów - kawiarnia i dodatkowe atrakcje

 • Kawiarnia filmowa w holu głównym kina serwuje przekąski, napoje oraz lodów, umożliwiając widzom spędzenie miłych chwil przed i po seansie.
 • W okresie wakacyjnym kawiarnia rozkłada ogródek letni, gdzie można skosztować orzeźwiających napojów w plenerze.
Godziny otwarcia kawiarni 10:00 - 22:00
Liczba miejsc siedzących 30

Osoby z dziećmi mogą skorzystać z kącika zabaw wyposażonego w kolorowe zjeżdżalnie, basen z piłeczkami oraz ogromny namiot-tunel do zabawy. To świetna alternatywa, gdy maluchy nie mogą wytrzymać całego seansu filmowego.

Kino Skoczów - dojazd i dostępność obiektu

Kino Skoczów jest łatwo dostępne zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób przyjezdnych. Znajduje się w centrum Skoczowa, nieopodal rynku, przy ulicy Górniczej 12.

W pobliżu zlokalizowanych jest kilka parkingów z bezpłatnymi miejscami postojowymi dla kinomaniaków. Ponadto, tuż obok przystanku autobusowego "Rynek", zatrzymują się busy dowożące pasażerów z Cieszyna, Wisły i Ustronia.

Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - posiada podjazd, windę oraz miejsca dla wózków inwalidzkich na widowni.

Podsumowanie

Kino Skoczów to ponad 80-letnia instytucja kultury, która na przestrzeni dekad przeszła wiele modernizacji. Dzisiaj jest nowoczesnym obiektem łączącym tradycję z nowoczesnością. Oprócz standardowego repertuaru filmowego, kino gości również Teatr Elektryczny ze swoim bogatym programem spektakli dramatycznych i komediowych.

Rezerwacja biletów do Kina Skoczów i na przedstawienia Teatru Elektrycznego jest bardzo prosta dzięki systemowi rezerwacji online. Ponadto kino organizuje wiele dodatkowych wydarzeń kulturalnych jak spotkania dyskusyjne, wystawy czy koncerty.

Kino z klimatyczną kawiarnią filmową, letnim ogródkiem i kącikiem zabaw dla dzieci to miejsce, które warto odwiedzić. Zlokalizowane w centrum miasta, z parkingiem i dobrym dojazdem komunikacją miejską, jest łatwo dostępne dla kinomaniaków i teatrologów.

Podsumowując, Kino Skoczów to kulturalne centrum regionu łączące rozrywkę z ambitnym repertuarem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - od najmłodszych po seniorów.

Najczęstsze pytania

Kino Skoczów regularnie wyświetla premiery filmowe - zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje. W repertuarze znajdują się również seanse kina studyjnego, przeglądy tematyczne oraz gościnne spektakle Teatru Elektrycznego.

Bilety do Kina Skoczów można rezerwować przez system biletowy online dostępny na stronie internetowej kina. Wybieramy dogodne miejsca, płacimy kartą i otrzymujemy potwierdzenie rezerwacji e-mailem.

Tak, Kino Skoczów posiada klimatyczną kawiarnię filmową, gdzie można skosztować przekąsek, kawy oraz orzeźwiających napojów. Latem działa również ogródek na świeżym powietrzu.

W pobliżu Kina Skoczów znajduje się kilka parkingów z bezpłatnymi miejscami postojowymi. Można również dojechać komunikacją miejską - kino położone jest niedaleko przystanku Rynek.

Dla najmłodszych widzów Kino Skoczów oferuje kącik zabaw wyposażony w kolorowe zjeżdżalnie, basen z piłeczkami i wielki namiot do zabaw. Dzieci mogą bawić się podczas gdy rodzice oglądają film.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Kino Nowa Dęba - Aktualny repertuar i wydarzenia
 4. Multikino Poznań Repertuar Plaza - Kina w Poznaniu
 5. Kino Głogów - Cinema 3D Głogów - Repertuar
Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec

Będąc recenzentem sprzętu fotograficznego testuję lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty pod kątem fotografii krajobrazowej, portretowej i ulicznej. Sprawdzam m.in. ilość megapikseli, jakość matryc, prędkość migawki i stabilizację obrazu w poszukiwaniu modeli idealnych dla amatorów i profesjonalistów

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.