Kino

Kino Kielce: Must-see, czyli najlepsze premiery filmowe tego sezonu

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski16.03.202412 min.
Kino Kielce: Must-see, czyli najlepsze premiery filmowe tego sezonu

Spis treści

Kino Kielce ma dla Ciebie nie lada gratki w tym sezonie! Już teraz w naszych salach możecie oglądać pasjonujące, nagradzane i szeroko komentowane filmy. Rozpoczynamy imponujący przegląd najlepszych premier tego sezonu. Przygotujcie się na pełen wachlarz emocji - od głupawych komedii, przez wstrząsające thrillery, po wzruszające dramaty. Mamy dla Was filmowe perełki na każdy nastrój!

Kluczowe wnioski:
 • Kino Kielce przygotowało dla Ciebie solidną porcję filmowych wrażeń. Ostatnie premiery gwarantują Ci niezapomniane przeżycia.
 • W programie znajdziesz zarówno interesujące debiuty, jak i dobrze znane dzieła od cenionych twórców.
 • Komedia, thriller, dramat? Nic trudnego, w tym sezonie będziesz miał/a możliwość wyboru dowolnego gatunku.
 • Nie przegap szansy na zobaczenie produkcji nagradzanych na największych festiwalach.
 • Kino Kielce czeka na Ciebie z owocami najnowszej żniwy filmowej!

Kino Kielce: Książę na białym rumaku czy psychopatyczny morderca?

Witajcie, kochani kinomaniacy! Kino Kielce jak zwykle nie zawodzi i w tym sezonie serwuje nam pyszną mieszankę różnorodnych filmowych propozycji. Jedną z najbardziej intrygujących premier jest naprawdę niebanalna opowieść, w której główny bohater z pozoru wygląda jak książę z bajki, ale w rzeczywistości okazuje się być zupełnie kimś innym. Szykujcie się na film z mocnym przesłaniem i zaskakującymi zwrotami akcji!

Ten tytuł to prawdziwa gratka dla miłośników thrillerów psychologicznych. Reżyser w mistrzowski sposób bawi się z naszymi emocjami, przez długi czas utrzymując widza w niepewności. Główny bohater został świetnie wykreowany - jego uroda i aparycja są niezwykle zwodnicze. Przez większą część seansu będziecie się zastanawiać, czy to anioł, czy może diabeł?

Scenariusz został oparty na faktach i inspirowany prawdziwymi zbrodniami. Ta historia uświadamia nam, jak bardzo można się mylić oceniając ludzi jedynie po wyglądzie zewnętrznym. Twórcy filmu zręcznie portretują mechanizmy, które pozwalają psychopatom na dokonywanie okrutnych czynów. Dzięki temu lepiej zrozumiemy, jak mogą funkcjonować tego typu jednostki.

Geniusz czy morderca? Kto tym razem skrywa się za piękną maską?

Nie raz byliśmy już świadkami historii o pozornie idealnych mężczyznach, którzy w rzeczywistości okazywali się seryjnymi mordercami lub szaleńcami. Jednym z najbardziej znanych przykładów jest opowieść o Tedzie Bundy'm, przystojnym i elokwentnym mężczyźnie, który zamordował dziesiątki młodych kobiet. Podobnie jak w przypadku Bundy'ego, także w tym filmie twórcy zwodzą nas na początku, przedstawiając głównego bohatera jako wzorowego obywatela. Z czasem jednak kolejne elementy układanki zaczynają do siebie pasować, a my dostrzegamy prawdziwe, przerażające oblicze protagonisty.

Nie można jednak zapomnieć, że w sztuce może też chodzić o coś zupełnie innego - zwrócenie uwagi na patologiczne zachowania obecne we współczesnym społeczeństwie. Być może ten film to po prostu krzyk rozpaczy, mający na celu uświadomienie nam, jak bardzo jesteśmy otępieni i ślepi na zło wokół nas? A może to genialna gra z odbiorcą, w której twórcy celowo wprowadzają nas w zakłopotanie, stawiając w sytuacji niepewności? Przyjdźcie koniecznie do kina Kielce, by samodzielnie rozwikłać tę zagadkę!

Kino Kielce: Kilometry szmalu i bólu za nasze pieniądze

Innym filmem wartym uwagi w repertuarze kina Kielce jest produkcja będąca krytycznym spojrzeniem na współczesną kulturę konsumpcyjną. Twórcy tego dzieła dobitnie uświadamiają nam, jak bardzo przesiąknięci jesteśmyułudą, że możemy kupić wszystko - nawet szczęście. Tylko czy tak naprawdę jest ono na sprzedaż? A może to kolejny przekręt na gigantyczną skalę?

Ta historia ma bardzo uniwersalne przesłanie - każdy z nas prędzej czy później musi stawić czoła dylematowi, czy pieniądze są w stanie zapewnić nam satysfakcję z życia. Bohaterowie filmu zaczynają od marzeń o wspaniałej przyszłości, ale wkrótce okazuje się, że przyjęli całkowicie błędne założenia. Dopiero po latach zrozumieli, że cały czas gonili za czymś zupełnie innym, pomijając to, co najważniejsze.

Oczywiście taka tematyka daje wiele pole do popisu dla znakomitych aktorów. Kino Kielce zaprasza na prawdziwy popis gry jednego z największych współczesnych mistrzów aktorstwa. Ta rola na długo zapadnie Wam w pamięć i z pewnością skłoni do wielu refleksji. Przyzwyczajeni do luksusu bohaterowie muszą stawić czoła skrajnej biedzie, a nawet groźbie utraty dachu nad głową. Jak sobie z tym poradzą?

Życie uczy, że wszystko, co mamy, kiedyś się skończy. Czy nam się to podoba, czy nie.

Jak pokazuje ta wzruszająca historia, czasami trzeba dotknąć istnego dna, by w końcu zrozumieć, co tak naprawdę ma znaczenie. Rodzina, przyjaźń, prawdziwe uczucia - to są jedyne prawdziwe wartości, które pozostają z nami na zawsze. W tym filmie znakomicie pokazano, że można stracić cały majątek i wszystkie drogocenne przedmioty, ale jeśli nie zapomnimy o tym, co najważniejsze, wciąż będziemy bogaci.

Czytaj więcej: Kino Puławy: Jakie filmy przyciągają widzów do Puław?

Kino Kielce: Top 5 baz znajomych z niespodzianką w kinach

Po dwóch bardzo poważnych i refleksyjnych produkcjach czas na coś z zupełnie innej beczki. Kino Kielce wie, że wszyscy czasem potrzebujemy po prostu zdrowej dawki śmiechu. Dlatego przygotowało dla Was naprawdę zabawną komedię, opowiadającą o pięciu różnych małżeństwach, których losy się przeplatają. Ta historia mimowolnie odsłoni przed Wami sekrety waszych przyjaciół!

 • Para numer 1 to młodzi, niedawno po ślubie. Patrzą na świat przez różowe okulary, chociaż ich codzienność już nie jest taka idealna...
 • Małżeństwo numer 2 ma dość swobodne podejście. Niby wszystko u nich jest OK, ale czy aby na pewno?
 • Kolejna para to starzy małżonkowie, z bardzo długim stażem. Trochę się już znudzili swoim towarzystwem?
 • Jest też romans na boku i cudzołożna przygoda. Czyżby któraś z par była niewierną drugiej połówce?
 • Wreszcie mamy tu parę rozwiedzioną, jednak wciąż łączy ją coś więcej niż same dzieci...

Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego - typowe sytuacje z życia znanych nam wszystkim par. Ale tam, gdzie wszystko wydaje się oczywiste, tam właśnie należy spodziewać się zwrotu akcji! Twórcy sprytnie przeplatają losy tych pięciu związków, przez co cała historia nabiera totalnie nieoczekiwanego wymiaru. Będziecie w szoku, gdy poznacie prawdziwe oblicza tych bohaterów!

Zabawne sytuacje i wyśmienita gra aktorska w najlepszej komedii sezonu

Czego można spodziewać się po tej komedii? Przede wszystkim mnóstwa absurdalnych i komicznych sytuacji. Na szczęście scenarzyści nie przesadzili z wulgarnością, więc jest to pozycja w pełni bezpieczna dla całej rodziny. Bawić się będą wszyscy - od najmłodszych, aż po starszych widzów.

Za powodzenie tej produkcji odpowiada także genialna obsada aktorska. Twórcom udało się ściągnąć prawdziwe gwiazdy komedii, które wcielają się w swoje role z ogromnym wyczuciem i humorem. Dialogi i sceny rodzajowe zostały wyśmienicie wyreżyserowane, dzięki czemu poczujecie się jak na spectaclu kabaretowym! Po seansie czeka Was czysta, ożywcza rozrywka bez zbędnego dydaktyzmu czy moralizatorstwa. Najlepsza dawka śmiechu w kinie Moskwa Kielce gwarantowana!

Gatunek filmu Wiek widzów Poziom humoru
Komediodramat obyczajowy Dozwolony od 12 lat Bezpieczny dla całej rodziny

Kino Kielce: Który film wstrząśnie Twoimi przekonaniami?

Zdjęcie Kino Kielce: Must-see, czyli najlepsze premiery filmowe tego sezonu

Jednym z największych hitów obecnego sezonu w kinie Kielce jest kontrowersyjny film podważający nasze utarte schematy myślowe. Twórcy tego dzieła nie obawiają się grzebać w najtrudniejszych społecznych tematach i wystawiają nas na bardzo niewygodne emocje. Opowiadają historię kobiety, która z pozoru wydaje się kompletnie niewiarygodna. Jednak im bardziej wnikniemy w jej losy, tym bardziej uświadomimy sobie, że wcale nie jest taka oczywista.

Ta produkcja dotyka bardzo bolesnych kwestii - molestowania, wykorzystywania, dyskryminacji. Niestety w dzisiejszych czasach wciąż zbyt często zdarza się, że ofiary są niewysłuchiwane lub osądzane. Twórcy filmu bardzo umiejętnie udowadniają nam, jak mylne mogą być nasze pierwsze odczucia i jak błędne są nasze wyobrażenia na niektóre tematy.

Co więcej, pomimo poważnego wydźwięku tej opowieści, wcale nie jest ona nudna lub dołująca. Cały czas utrzymuje nas w niepewności i zaskakuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Wszystko to sprawia, że na długo po seansie będziemy rozpamiętywać zawarte w niej przesłanie. A ono z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym!

Największe niebezpieczeństwo to zapomnieć, że kluczem do życia jest miłość.

Najwięcej emocji wzbudza oczywiście główna bohaterka, która może wywoływać skrajne uczucia - od obrzydzenia i potępienia, aż po litość i współczucie. Z pozoru jawi się jako zwyczajna dziwka, ale tak naprawdę jest ofiarą brutalnego gwałtu. Reżyser starannie dawkuje informacje na jej temat, dzięki czemu cały czas pozostajemy w stanie niepewności. Czy ta kobieta mówi prawdę? A może wszystko to jest jedynie wytworem jej chorej wyobraźni?

Kino Kielce: Gorące premiery, które musisz zobaczyć

Żadna oferta kina Kielce nie byłaby kompletna bez kilku naprawdę oczekiwanych tytułów. W nadchodzącym sezonie na naszych ekranach pojawią się najbardziej wyczekiwane i najgłośniejsze premiery ostatnich miesięcy. Jeśli jesteś prawdziwym kinomanem, na pewno nie będziesz chciał przegapić żadnej z tych produkcji!

 • Na szczycie listy hitów znajduje się oczywiście kolejna część głośnej serii science-fiction. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli stawić czoła nowemu, potężnemu wrogowi, a przy okazji odkrywać fascynujące sekrety przeszłości.
 • Uwielbiany przez krytyków reżyser wraca na duży ekran z filmem, w którym nie zabraknie charakterystycznej dla niego groteski, czarnego humoru i barwnych postaci.
 • Czeka nas również poruszająca opowieść o dziecku, w którego rolę wciela się młody, niezwykle obiecujący aktor nominowany już do prestiżowych nagród.
 • Dla wszystkich fanów rodzimego kina będzie też wyjątkowa gratka - najnowszy film jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów!

Jak zawsze kino Kielce stara się zapewnić możliwie jak najszerszy repertuar, dostosowany do różnorodnych gustów i oczekiwań widzów. Mamy coś dla miłośników efektów specjalnych i widowiskowej akcji, coś głębszego dla koneserów artystycznego kina, a także kilka propozycji dla rodzin z dziećmi. Przekrój gatunków prezentowanych na naszych ekranach jest naprawdę imponujący!

W dobie wszechobecnych hollywoodzkich superprodukcji coraz większą popularnością cieszą się drobniejsze, kameralne projekty niezależnych twórców. To szczególna nisza dla prawdziwych miłośników sztuki filmowej, poszukujących czegoś oryginalnego i nietuzinkowego. Kino Kielce nie zapomina również o tej grupie widzów, oferując w swoim repertuarze kilka naprawdę interesujących pozycji z nurtu kina niezależnego.

Czym wyróżniają się te filmy? Przede wszystkim odważną tematyką oraz świeżym, innowacyjnym podejściem do znanego nam świata. Twórcy niezależni nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów, prezentować niekonwencjonalnych bohaterów i eksperymentować z formą. Dzięki temu ich dzieła są intrygujące i wzbudzają prawdziwe emocje wśród widzów.

W kinie Kielce będziecie mogli zobaczyć kilka naprawdę godnych uwagi niezależnych produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje opowieść o parze samotnych ludzi, którzy wbrew wszelkim przeciwnościom próbują stworzyć prawdziwy związek. Film zaskakuje swoją szczerością i bezkompromisowym podejściem do tematu. Nie obejdziecie się bez wzruszeń i wielu refleksji!

Krajobrazy kina niezależnego - zobaczysz kawałek prawdziwego życia

Kolejną ciekawą propozycją z tego nurtu jest debiut młodego, obiecującego twórcy zafascynowanego specyficzną subkulturą. To wnikliwy obraz pewnego środowiska, który ukazuje je bez zbędnych upiększeń. Zaskakująca, momentami wstrząsająca opowieść, która z pewnością nie pozostawi Was obojętnymi.

Jeśli lubicie kino podróżnicze, koniecznie musicie wybrać się na seans eksperymentalnego filmu drogi. Tym razem jednak nie zobaczycie tutaj standardowych, pięknych krajobrazów i niezwykłych przygód. Twórcy tego dzieła biorą na celownik zwykłych ludzi, zmuszonych do porzucenia swojego dotychczasowego życia. Ich wędrówka połączona jest z rozliczeniem się z własnymi demonami i błędami przeszłości. Niepokojące, ale i wciągające kino drogi w zupełnie nowym wydaniu.

Niezależne produkcje często bywają bardziej wymagające dla widza niż przeboje kinowe. Nie znajdziecie tu tanich chwytów i fajerwerków, a raczej prawdziwą, niekiedy gorzką prawdę o ludzkich losach. Jednak to właśnie czyni je tak wyjątkowymi i wartymi uwagi. Jeśli lubicie kino, które odstaje od utartych schematów, na pewno znajdziecie coś dla siebie w ofercie naszego kina Kielce!

Podsumowanie

Zatem czas na małe rekapitulację! Oferta kina Kielce tym razem jest naprawdę imponująca i każdy znajdzie coś dla siebie. Od mocnych thrillerów psychologicznych, przez wzruszające i refleksyjne dramaty, aż po wesołe komedie rodzinne i widowiska pełne akcji. Z pewnością nikt nie będzie się nudził! Wystarczy tylko usiąść wygodnie, zaopatrzyć się w przekąski i cieszyć seansem.

Pamiętajcie, że w naszym kinie Moskwa Kielce znaleźliście zarówno najgłośniejsze hollywoodzie hity, jak i kameralne produkcje z nurtu kina niezależnego. Repertuar został więc ułożony tak, by każdy kinoman mógł się odprężyć i spędzić miło czas. Bez względu na to, czy jesteście fanami science-fiction, obyczajowych opowieści, komedii czy artystycznego kina autorskiego. Zapraszamy serdecznie!

Najczęstsze pytania

W kinie Kielce zawsze znajdziesz bogaty repertuar - od głośnych hollywooddzkich produkcji, przez ciekawe filmy zagraniczne, aż po polskie kino. Zwłaszcza w tym sezonie czeka Was mnóstwo intrygujących premier - zarówno hollywoodzkich hitów, jak i niskobudżetowych, niezależnych tytułów.

Tak, kino Kielce oferuje możliwość rezerwacji i zakupu biletów przez Internet. Wystarczy wejść na stronę kina, wybrać interesujący seans i dokonać płatności. Dzięki temu nie musicie tracić czasu na stanie w kolejkach przed kasami. Rezerwacja online to wygoda i oszczędność czasu.

Kino Kielce honoruje standardowe zniżki - bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom oraz seniorom. Ponadto okazjonalnie organizujemy specjalne promocje i obniżki cen, więc warto śledzić naszą stronę i media społecznościowe.

Oczywiście! Najmłodsi kinomaniacy mogą liczyć na specjalnie przygotowane dla nich projekcje bajek i filmów animowanych. Zazwyczaj odbywają się w godzinach przedpołudniowych, a sala jest dostosowana do potrzeb maluchów. To świetna okazja, by już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach miłość do kina!

Tuż przy kinie Kielce znajduje się wiele sympatycznych kawiarni, restauracji i barów, gdzie można miło spędzić czas przed lub po filmie. Polecamy zwłaszcza niedawno otwartą kawiarnię z ekologiczną kuchnią roślinną. Jednak w samym kinie również znajdziecie bogatą ofertę przekąsek i napojów.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Jaki samochód pojawił się w filmie Cobra? Kultowy pojazd.
 3. Porządny: Refleksje nad tym, co oznacza być prawdziwie porządnym człowiekiem
 4. Hotel Paradise 3 - Kiedy Finał
 5. Jakie filmy są podobne do Interstellar? Lista rekomendacji sci-fi.
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły