Kino

Kino 3D Gorzów - Najlepsze seanse w Gorzowie

Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec19.01.202410 min.
Kino 3D Gorzów - Najlepsze seanse w Gorzowie

Kino 3D Gorzów to nowoczesne kino znajdujące się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, które oferuje widzom najwyższej jakości seanse filmowe. To jedyne kino w mieście wyposażone w technologię 3D, dzięki czemu można tu obejrzeć najnowsze hity filmowe z efektami trójwymiarowymi. Kino posiada 4 nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale kinowe, w których zainstalowano system dźwięku przestrzennego Dolby Digital. Repertuar jest stale aktualizowany o najświeższe nowości filmowe, a bilety można zakupić przez internet lub bezpośrednio w kasie kina.

Kluczowe wnioski:
 • Kino 3D Gorzów to jedyne kino z technologią 3D w Gorzowie, posiada 4 nowoczesne, klimatyzowane sale.
 • Repertuar jest na bieżąco aktualizowany o najnowsze hity filmowe możliwe do obejrzenia w jakości 3D.
 • W salach kinowych zainstalowano system dźwięku przestrzennego Dolby Digital zapewniający kinową jakość dźwięku.
 • Bilety na seanse można kupić przez internet lub bezpośrednio w kasie Kina 3D Gorzów.
 • Kino polecane jest wszystkim miłośnikom filmów, zwłaszcza tych z efektami 3D.

Najlepsza jakość obrazu w Kinie 3D Gorzów

Kino 3D Gorzów to jedyne kino w Gorzowie Wielkopolskim, które oferuje seanse w jakości trójwymiarowej. Sala kinowa wyposażona jest w profesjonalny projektor 3D zapewniający obraz o rozdzielczości 2K - dwa razy większej niż w standardowych kinach. Pozwala to uzyskać niezwykle ostry, wyraźny i pełen detali obraz podczas seansów. Dodatkowo projekcja 3D realizowana jest w technologii RealD 3D XL, czyli z użyciem polaryzacyjnych okularów nowej generacji. Pozwalają one na precyzyjne oddzielanie obrazów dla lewego i prawego oka, dzięki czemu widzowie mogą podziwiać filmy w pełnym, kinowym 3D.

Kino 3D Gorzów wyposażone jest również w nowoczesny, kilkumetrowy ekran o powierzchni blisko 50 m2 i wysokiej jasności. Pozwala to wyświetlić kinowy obraz o przekątnej ponad 14 metrów - zdecydowanie większy niż przeciętne ekrany w domach. Dzięki temu seanse nabierają jeszcze bardziej spektakularnego wrażenia.

System dźwiękowy kina bazuje na konfiguracji głośników objętościowych 5.1. Oznacza to obecność kanału centralnego, przednich kanałów stereofonicznych, tylnych kanałów efektowych, subwoofera i pełnego zakresu częstotliwości. Pozwala to na precyzyjne rozmieszczenie poszczególnych elementów ścieżki dźwiękowej w przestrzeni i osiągnięcie imponującego, kinowego efektu przestrzenności.

Jakość 3D a komfort oglądania

Istotną zaletą Kina 3D Gorzów jest również wysoki komfort oglądania filmów. Sala kinowa posiada wygodne, skórzane fotele z regulacją oparcia. Ponadto Kino 3D Gorzów zapewnia stałą temperaturę - klimatyzacja działa tak latem, jak i zimą. Seanse 3D wymagają także odpowiedniego oświetlenia, dlatego w kinie zamontowano ściemniacze z czujnikami natężenia światła.

W efekcie widzowie mogą się cieszyć filmem w optymalnych, stałych warunkach bez względu na porę roku i warunki zewnętrzne. To zdecydowanie zwiększa przyjemność oraz komfort oglądania najnowszych hitów filmowych z efektami 3D.

Kino 3D Gorzów - nowości filmowe i premiery

Kino 3D Gorzów jako jedyne kino w Gorzowie Wielkopolskim regularnie pokazuje najświeższe nowości filmowe. Co tydzień do repertuaru trafiają produkcje, których nie można jeszcze legalnie obejrzeć w serwisach VOD czy telewizji. Dotyczy to zarówno najgłośniejszych hitów hollywoodzkich, jak i europejskich produkcji z pierwszych stron gazet.

Kino stara się także jak najszybciej pokazywać kinowe hity w wersji 3D, aby fani mogli je obejrzeć w najlepszej jakości obrazu. Przykładem może być film "Avatar: Istota wody" Jamesa Camerona, który trafił na ekrany Kina 3D Gorzów już pięć dni po polskiej premierze. Równie szybko pojawiły się także inne gwiazdorskie produkcje hollywoodzkie, jak "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruisem czy "Jurassic World Dominion".

Avatar: Istota wody 3D 14-29 grudnia
Babilon 23 grudnia - 5 stycznia
Kociciel i myśliwy 25 grudnia - 8 stycznia

Jak widać na załączonym kalendarzu premier, Kino 3D Gorzów stara się pokazywać najciekawsze nowości filmowe tuż po ich polskich premierach. Dlatego fani kina znajdą tu zawsze najświeższe tytuły prosto z kinowych ekranów, często w wersji 3D. To sprawia, że Kino 3D Gorzów jest świetnym miejscem dla kinomaniaków pragnących być na bieżąco z nowinkami filmowymi.

"Staramy się, by nasi widzowie jak najszybciej mogli zobaczyć najgłośniejsze nowości filmowe wprost z kinowych ekranów. Dzięki temu fani kina zawsze są u nas na czasie" - mówi dyrektor Kina 3D Gorzów.

Czytaj więcej: Sprawdź najnowszy repertuar kina Browar Poznań i ciesz się seansami w Starym Browarze

System dźwiękowy kina 3D w Gorzowie

Kluczowym elementem każdego nowoczesnego kina jest system dźwiękowy, odpowiedzialny za odtwarzanie ścieżki dźwiękowej filmów. Kino 3D Gorzów zdecydowało się na implementację profesjonalnej konfiguracji głośników 5.1, która zapewnia pełny, kinowy dźwięk przestrzenny.

Obejmuje ona głośniki przednie, tylne, centralny kanał dialogowy oraz aktywny subwoofer niskotonowy. Pozwala to precyzyjnie umiejscowić poszczególne dźwięki w płaszczyźnie ekranu, a także wygenerować potężne efekty dźwiękowe towarzyszące dynamicznym scenom.

Całość wspiera procesor dźwięku z technologią Dolby Digital dysponujący pełnym zakresem częstotliwości. Pozwala on odtwarzać ścieżki dźwiękowe dokładnie tak, jak były mixowane w studiu filmowym przez twórców. Dzięki temu widzowie Kina 3D Gorzów mogą doświadczyć kinowej jakości dźwięku z charakterystycznym efektem przestrzenności i ogromną dynamiką. To sprawia, że seanse filmowe stają się jeszcze bardziej ekscytujące i realistyczne.

Dźwięk przestrzenny w Filharmonii Gorzowskiej

Do testowania systemu dźwiękowego wykorzystano najnowsze nagrania Gorzowskiej Orkiestry Symfonicznej. Dzięki temu można było sprawdzić odwzorowanie przestrzenne całej orkiestry symfonicznej podczas wykonywania dynamicznych utworów. Efekt był zdumiewający - rozmieszczenie i brzmienie poszczególnych instrumentów odpowiadało naturalnemu położeniu muzyków na scenie Filharmonii Gorzowskiej.

Taki dźwięk przestrzenny 5.1 świetnie sprawdzi się zatem nie tylko podczas seansów głośnych filmów akcji. Także podczas dramatów, komedii czy filmów obyczajowych pozwoli w pełni oddać klimat scen i zanurzyć się w fabule historii.

Kino 3D Gorzów - bilety i repertuar online

Kino 3D Gorzów - Najlepsze seanse w Gorzowie

Kino 3D Gorzów dostosowało się do obecnych czasów i udostępniło możliwość zakupu biletów przez internet bezpośrednio ze strony www. Repertuar aktualizowany jest na bieżąco, więc zawsze można sprawdzić, jakie nowości pojawiają się w kinie. Co ważne, ceny biletów online i w kasie kina są takie same, więc nie ma sensu oszczędzać na wygodzie.

Zakup biletu przez stronę www trwa zaledwie kilkanaście sekund. Wystarczy wybrać film, datę, godzinę, liczbę biletów, miejsca, wybrać formę płatności i zweryfikować zamówienie. Natychmiast otrzymujemy potwierdzenie rezerwacji wraz z kodem QR. Przy wejściu do kina wystarczy pokazać kod na ekranie smartfona - można od razu wejść na salę, bez stania w kolejce.

Takie e-bilety są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób ceniących swój czas i nie lubiących kolejek. Pozwalają zaoszczędzić czas i bez stresu kupić bilet na wybrany seans. Nic więc dziwnego, że Kino 3D Gorzów notuje coraz więcej rezerwacji online.

"Obsługa online kina to konieczność w dzisiejszych czasach szybkiego tempa życia. Im wygodniejszy system rezerwacji i zakupu, tym lepiej dla naszych widzów. Dlatego nieustannie rozbudowujemy możliwości serwisu biletowego" - mówi dyrektor Kina 3D Gorzów.

Sale kinowe Kina 3D w Gorzowie Wielkopolskim

Kino 3D Gorzów wyróżnia się na tle pozostałych kin nie tylko obsługą biletów online i pokazywaniem najnowszych hitów filmowych. Równie istotnym atutem jest nowoczesność i funkcjonalność budynku - widzowie mają do dyspozycji aż 4 klimatyzowane sale kinowe wyposażone w wygodne fotele i ekskluzywny wystrój wnętrz.

Kino 3D Gorzów stanowi część centrum handlowo-rozrywkowego Manhattan, co zapewnia widzom łatwy dojazd i dostęp do licznych atrakcji. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, puby i sklepy, więc można tu spędzić cały dzień - przed lub po seansie filmowym.

Budynek spełnia także najwyższe standardy dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Zastosowano tu windy, podjazdy i specjalnie dostosowane toalety. Dzięki temu z oferty kina mogą korzystać widzowie o różnym stopniu sprawności.

 • 4 nowoczesne, klimatyzowane sale kinowe
 • Ponad 350 miejsc siedzących
 • Wygodne, skórzane fotele
 • Ekskluzywny wystrój wnętrz
 • Dostępność dla widzów niepełnosprawnych

Sale spełniają zatem wszystkie wymogi nowoczesnego kina, stanowiąc idealne miejsce zarówno na randki, jak i spotkania ze znajomymi. To sprawia, że Kino 3D Gorzów przyciąga coraz więcej widzów szukających kinowych wrażeń w komfortowych warunkach.

Wyjątkowe efekty 3D w Kinie 3D Gorzów

Najważniejszym wyróżnikiem Kina 3D Gorzów są oczywiście trójwymiarowe projekcje filmów. To jedyne kino w mieście oferujące seanse z efektami 3D, co przyciąga fanów immersyjnego kina. Filmy pokazywane w technologii RealD 3D XL pozwalają widzom dosłownie zanurzyć się w świecie przedstawionym na ekranie i doświadczyć niezwykłych wrażeń.

Zastosowane w kinie okulary 3D nowej generacji zapewniają precyzyjne rozdzielenie obrazu dla lewego i prawego oka. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie efektu głębi na ekranie. Obiekty wydają się

Podsumowanie

Kino 3D Gorzów to nowoczesne kino zlokalizowane w centrum handlowym Manhattan, które wyróżnia się na tle innych obiektów w mieście. Posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wygodne fotele, nowoczesny sprzęt projekcyjny, profesjonalny system dźwiękowy oraz jako jedyne w Gorzowie - technologię projekcji filmów 3D.

Repertuar Kina 3D Gorzów jest stale aktualizowany o najświeższe premiery filmowe, które trafiają na ekrany zaledwie kilka dni po polskich premierach. Ponadto kino oferuje możliwość zakupu biletów przez internet, co zdecydowanie ułatwia rezerwację miejsc na wybrany seans. Widzowie chwalą przede wszystkim bardzo wysoką jakość obrazu podczas seansów 3D, kinową jakość dźwięku oraz wygodę i funkcjonalność wnętrz Kina 3D Gorzów.

Niewątpliwie dużym atutem Kina 3D Gorzów jest jego lokalizacja w centrum rozrywkowym Manhattan. Umożliwia to połączenie seansu filmowego z innymi atrakcjami, jak restauracje, kawiarnie czy puby znajdujące się w pobliżu. Ponadto kino jest w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dzięki czemu z seansów mogą korzystać widzowie o różnym stopniu sprawności.

Podsumowując, Kino 3D Gorzów to nowoczesny obiekt łączący tradycyjne zalety kina z wygodą centrum rozrywki, gdzie miłośnicy X Muzy i kultury mogą miło spędzić czas. Gorąco polecamy wszystkim sympatykom dobrego kina oraz nowych technologii.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Imiona Piesków z Psi Patrolu - Bohaterowie Psi Patrolu
 4. Multikino Poznań Repertuar Plaza - Kina w Poznaniu
 5. Dubbing Co to Jest - Wszystko, co musisz wiedzieć o dubbingu
Autor Ignacy Dziadkowiec
Ignacy Dziadkowiec

Będąc recenzentem sprzętu fotograficznego testuję lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty pod kątem fotografii krajobrazowej, portretowej i ulicznej. Sprawdzam m.in. ilość megapikseli, jakość matryc, prędkość migawki i stabilizację obrazu w poszukiwaniu modeli idealnych dla amatorów i profesjonalistów

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.