Seriale

Dragon Ball Super Kiedy: Daty premiery 2 sezonu i oczekiwania w Polsce

Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski11.01.20247 min.
Dragon Ball Super Kiedy: Daty premiery 2 sezonu i oczekiwania w Polsce

Dragon Ball Super Kiedy drugi sezon anime zostanie wydany jest pytaniem, które zadają sobie fani mangi i anime Akiry Toriyamy od czasu emisji pierwszego sezonu w latach 2015-2018. Choć od zakończenia emisji minęło już kilka lat, twórcy wciąż nie potwierdzili oficjalnie, czy i kiedy możemy spodziewać się kontynuacji przygód Son Goku i spółki.

Kluczowe wnioski:
 • Fani z niecierpliwością czekają na zapowiedź drugiego sezonu od lat.
 • Pojawiają się nieoficjalne informacje o pracach nad nowymi odcinkami, ale brak oficjalnego potwierdzenia.
 • Być może premiera Dragon Ball Super 2 nastąpi w 2023 lub 2024 roku.
 • Nowy sezon prawdopodobnie zawierałby adaptację mangi DBS autorstwa Toyotaro.
 • Polscy widzowie mogliby obejrzeć go na Crunchyroll lub Netflix, tak jak pierwszy sezon.

Dragon Ball Super Kiedy drugi sezon zostanie ogłoszony

Fani Dragon Balla z niecierpliwością wyczekują informacji na temat kontynuacji popularnego anime. Pierwszy sezon Dragon Ball Super emitowany był w latach 2015-2018 i zdobył ogromną popularność na całym świecie, również w Polsce.

Twórcy nie potwierdzili jednak oficjalnie, czy powstanie drugi sezon. Pojawiają się co pewien czas nieoficjalne doniesienia o trwających rzekomo pracach nad nowymi odcinkami, ale na razie brak konkretnych zapowiedzi.

Kiedy możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia

Biorąc pod uwagę popularność marki Dragon Ball, wydaje się bardzo prawdopodobne, że doczekamy się kontynuacji przygód Son Goku. Prace nad drugim sezonem anime są możliwe, choć na razie trzymane w tajemnicy.

Być może już w 2023 lub 2024 roku twórcy postanowią podzielić się z fanami dobrymi wieściami i oficjalnie zapowiedzą powstanie Dragon Ball Super 2. Wtedy poznalibyśmy także orientacyjną datę premiery nowych odcinków.

Dragon Ball Super Kiedy nowy sezon pojawi się w Polsce

Jeśli faktycznie doczekamy się kontynuacji Dragon Ball Super, polscy widzowie z pewnością będą mieli okazję obejrzeć nowe odcinki. Podobnie jak pierwszy sezon, Dragon Ball Super 2 mógłby trafić do dystrybucji na platformach streamingowych takich jak Crunchyroll czy Netflix.

Oznaczałoby to dostęp do każdego nowego odcinka tuż po jego premierze w Japonii, z polskim lektorem lub napisami. Taka formuła sprawdziła się w przypadku poprzednich serii Dragon Balla, więc prawdopodobnie twórcy zdecydują się na podobny model dystrybucji.

Kiedy możemy spodziewać się emisji w Polsce

Trudno na razie spekulować, kiedy dokładnie Dragon Ball Super 2 miałby trafić do polskich fanów. Zakładając optymistyczny scenariusz, w którym nowy sezon ogłoszono by jeszcze w tym roku, jego emisja mogłaby rozpocząć się w 2024 lub nawet pod koniec 2023 roku.

Wtedy odcinki pojawiałyby się w Polsce w tym samym czasie, co premiera w Japonii – czyli zaledwie kilka dni po ich ukazaniu się w kraju wschodzącego słońca.

Czytaj więcej: Gra o Tron: Szczegółowa Charakterystyka i Analiza Bohaterów

Dragon Ball Super Kiedy mogłaby mieć premiera kontynuacja

Próbując przewidzieć, kiedy moglibyśmy zobaczyć Dragon Ball Super 2, warto przyjrzeć się premieredom poprzednich serii cyklu. Pierwszy sezon Super emitowany był przez blisko 3 lata – od 2015 do 2018 roku.

Jeśli nowe odcinki trafiłyby na ekrany już w 2023 roku, byłaby to stosunkowo krótka przerwa, jak na standardy tego tytułu. Nie można jednak wykluczyć, że tym razem twórcom udało się przyspieszyć prace produkcyjne.

Anime Lata emisji
Dragon Ball 1986-1989
Dragon Ball Z 1989-1996
Dragon Ball GT 1996-1997
Dragon Ball Super 1 2015-2018

Z tabeli wynika, że przerwy między kolejnymi odsłonami serii były raczej długie. Być może jednak sukces Dragon Ball Super sprawił, że tym razem fani nie będą musieli czekać aż 5 czy 7 lat.

Dragon Ball Super Kiedy poznamy datę premiery drugiego sezonu

Dragon Ball Super Kiedy: Daty premiery 2 sezonu i oczekiwania w Polsce

Jak wspomniano, twórcy wciąż oficjalnie nie potwierdzili nawet, że powstanie kontynuacja przygód Son Goku. Dopiero gdy pierwsza zapowiedź się pojawi, będzie można dowiedzieć się więcej o planowanej dacie premiery Dragon Ball Super 2.

Przewidujemy, że mogłoby to nastąpić w 2023 lub 2024 roku. Wtedy prawdopodobnie ogłoszona zostałaby nie tylko sama informacja o drugim sezonie, ale także przedział czasowy, kiedy miałby się ukazać.

Należy jednak pamiętać, że na razie są to tylko spekulacje fanów i nie ma żadnych oficjalnych deklaracji ze strony producentów.

Sytuacja może się wyjaśnić w najbliższych miesiącach lub latach. Warto śledzić na bieżąco wszelkie doniesienia wokół marki Dragon Ball, aby z wyprzedzeniem dowiedzieć się o zapowiedzi kontynuacji.

Dragon Ball Super Kiedy poznamy nowe informacje na temat kontynuacji

Obecnie nie ma podstaw, by określić, kiedy mogłyby pojawić się kolejne wieści na temat Dragon Ball Super 2. Jak wcześniej wspomniano, nie ma nawet pewności, czy nowe odcinki powstaną.

Być może jeszcze w tym roku lub w pierwszej połowie 2024 twórcy zdecydują się na przerwanie milczenia w tej sprawie. Wtedy dowiedzielibyśmy się, czy trwają jakieś prace związane z kontynuacją i kiedy mogłaby ona trafić na ekrany.

 • Najważniejsze źródła informacji o przyszłości serii to oficjalne kanały – twitterowe konta twórców i wytwórni, strona internetowa anime etc.
 • Warto także śledzić największe portale poświęcone anime i rozrywce – na bieżąco podają tam wszelkie nowinki związane z marką Dragon Ball.

Gdy tylko pojawią się jakiekolwiek konkrety odnośnie kontynuacji, na pewno będzie o tym głośno w mediach. Dla fanów oznaczać to będzie wyczekiwany koniec niepewności i domysłów na temat losów ich ulubionej serii.

Dragon Ball Super Kiedy plotki wskazują na powrót serii

W ostatnich miesiącach pojawiło się sporo plotek i spekulacji fanów na temat rzekomego powrotu Dragon Ball Super. Niektórzy entuzjaści serii twierdzą nawet, że trwają już intensywne prace nad drugim sezonem.

Na forum Reddit pojawiły się wpisy sugerujące, że nowe odcinki miałyby zostać zapowiedziane jeszcze w tym roku. Inni wskazują na 2024 jako najbardziej prawdopodobny termin ogłoszenia kontynuacji.

Trudno na razie zweryfikować te doniesienia. Wydaje się jednak, że fani mają coraz większe nadzieje na powrót Dragon Ball Super i kolejne przygody bohaterów, których pokochali.

Być może anime tylko zyskało na popularności przez te kilka lat przerwy od premiery pierwszego sezonu. To z pewnością zachęciłoby twórców do podjęcia decyzji o wznowieniu produkcji w najbliższej przyszłości.

Podsumowanie

Dragon Ball Super Kiedy drugi sezon anime zostanie wydany, jest jednym z najczęściej zadawanych pytań wśród fanów mangi Akiry Toriyamy. Choć od premiery pierwszej serii minęło już kilka lat, wciąż brak oficjalnych informacji na temat kontynuacji przygód Son Goku.

Pojawiają się co pewien czas nieoficjalne plotki o trwających rzekomo pracach nad Dragon Ball Super 2. Trudno jednak zweryfikować te doniesienia i stwierdzić, czy faktycznie powstanie nowy sezon popularnego anime.

Próbując przewidzieć, kiedy mogłaby mieć premierę kontynuacja, można sięgnąć do historii i porównać odstępy czasowe między poprzednimi odsłonami cyklu. Wydaje się, że 2023 lub najdalej 2024 rok byłby prawdopodobnym okresem na wznowienie serii.

Jeśli zapowiedź Dragon Ball Super 2 faktycznie nastąpi, polscy widzowie z pewnością będą mieli okazję obejrzeć nowe odcinki. Najpewniej, podobnie jak w przeszłości, trafiłyby one na platformy streamingowe takie jak Netflix czy Crunchyroll.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 3.10 Liczba głosów: 10

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Imiona Piesków z Psi Patrolu - Bohaterowie Psi Patrolu
 4. Multikino Poznań Repertuar Plaza - Kina w Poznaniu
 5. Kino Głogów - Cinema 3D Głogów - Repertuar
Autor Miłosz Kucharski
Miłosz Kucharski

Jako operator obrazu i realizator telewizyjny testuję profesjonalny sprzęt do produkcji filmowej i transmisji na żywo. Sprawdzam kamery studyjne, reporterskie oraz obiektywy pod kątem zastosowania w stacjach telewizyjnych i wytwórniach. Dobieram konfiguracje dostosowane do różnych gatunków i realizacji.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Najlepsze Seriale na HBO - Ranking
SerialeNajlepsze Seriale na HBO - Ranking

Subiektywny ranking najlepszych seriali HBO bazujący na popularności produkcji, wpływie na popkulturę oraz opiniach krytyków i widzów. W czołówce niekwestionowane hity takie jak Gra o Tron, Rodzina Soprano czy Czarnobyl.

Seriale 2018 - Ranking i Najpopularniejsze Produkcje
SerialeSeriale 2018 - Ranking i Najpopularniejsze Produkcje

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej oglądanych Seriale 2018. W rankingu znajdziesz takie tytuły jak Dom z papieru, Gra o tron, Bodyguard i inne głośne produkcje ubiegłego roku. Sprawdź, które seriale podbiły serca widzów!