Kino

Aktualny repertuar kin w Łodzi – sprawdź co grają, dokąd iść na film!

Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk23.11.20238 min.
Aktualny repertuar kin w Łodzi – sprawdź co grają, dokąd iść na film!

Repertuar kin Łódź jest bogaty i zróżnicowany. Miłośnicy X Muzy, Heliosa, Charliego, Multikina i innych kin w Łodzi mają do wyboru szeroką gamę filmów - od najnowszych hollywoodzkich superprodukcji, przez ambitne kino europejskie, po produkcje skierowane do najmłodszych widzów. W niniejszym artykule prezentujemy aktualny repertuar najważniejszych kin studyjnych, multipleksów oraz mniejszych, niszowych placówek w Łodzi.

Kluczowe wnioski:
 • Repertuar kin w Łodzi jest niezwykle różnorodny i każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Warto śledzić repertuar mniejszych kin studyjnych, gdzie często pojawiają się ciekawe, nietypowe produkcje.
 • Nowości trafiają najpierw do dużych multipleksów, potem do mniejszych kin.
 • Największy wybór filmów jest w centrum miasta, ale warto też zerknąć do kin poza ścisłym centrum.
 • Repertuar zmienia się często, dlatego dobrze jest go regularnie sprawdzać, żeby nic nie przegapić.

Repertuar kin w Manufakturze i Galerii Łódzkiej

Repertuar kin Łódź w centrach handlowych Manufaktura i Galeria Łódzka to przede wszystkim najnowsze hollywoodzkie hity oraz bajki i filmy animowane dla najmłodszych. Wielosalowe, nowoczesne multipleksy Helios Łódź Manufaktura oraz Multikino w Galerii Łódzkiej gwarantują szeroki wybór, a także wygodę i komfort seansu filmowego.

W obu kinach regularnie pojawiają się premiery światowego kina. W repertuarze kin Łódź tego typu z pewnością znajdą Państwo najgłośniejsze tytuły oscarowe, hity z największymi gwiazdami światowego formatu oraz zaawansowane efekty specjalne i technologie, takie jak 3D czy Dolby Atmos.

Oprócz nowości kinowych, repertuar kin w Łodzi obejmuje także starsze filmy i seanse specjalne. Miłośnicy X Muzy mogą skorzystać z maratonów filmowych, pokazów kultowych hitów czy seansów z cyklu Ladies Movie Night. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Porady jak tanio do kina

Bilety do kina w wielkich multipleksach nie należą do najtańszych. Jednak istnieje kilka sposobów, aby obejrzeć ulubiony film i jednocześnie nie zrujnować domowego budżetu. Warto korzystać z promocji, zniżek dla stałych klientów kina, kart rabatowych czy ofert typu "we dwoje taniej". Można też udać się na poranny lub nocny seans - wtedy ceny biletów zwykle są niższe.

Aktualizowany codziennie repertuar Heliosa w Łodzi

Sieć kin Helios to obecnie największy operator kinowy w Polsce. W samej Łodzi znajdują się aż trzy multipleksy tej popularnej marki: Helios Łódź Sukcesja, Helios Łódź Manufaktura oraz Helios Gdańska. Ich repertuar kin Łódź na bieżąco aktualizowany jest na stronie https://helios.pl

W kinach Helios w Łodzi kina repertuar jest niezwykle szeroki i urozmaicony. Oprócz najnowszych premier filmowych, widzowie mogą tu obejrzeć starsze hity na specjalnych pokazach tematycznych, skorzystać z maratonów filmowych w ramach cyklu Hellios Maraton Kultowych Filmów, Ladies Movie Night i innych wydarzeń specjalnych.

Helios w Łodzi konsekwentnie od lat stawia na innowacje, nowoczesny sprzęt projekcyjny oraz poprawę komfortu i jakości obsługi widzów. Każdy z trzech multipleksów oferuje sale z zaawansowanymi technologiami, takimi jak ekrany IMAX czy dźwięk Dolby Atmos.

Helios Łódź oferuje także szereg zniżek cenowych, m.in. tanie wtorki oraz karnety i karty rabatowe. Dzięki temu repertuar kin w Łodzi jest bardziej dostępny także dla osób o mniej zasobnym portfelu.

Repertuar Multikina na ulicy Piłsudskiego w Łodzi

Repertuar kin Łódź Multikino w centrum miasta przy ulicy Piłsudskiego 148 obejmuje przede wszystkim najgłośniejsze, najbardziej kasowe tytuły z Hollywood oraz filmy familijne i animowane bajki dla najmłodszych. Dzięki aż 14 nowoczesnym salom kinowym, w tym dwoma salami z technologią 3D, multikino gwarantuje szeroki wybór seansów w dogodnych godzinach.

Ceny biletów są zbliżone do stawek w innych multipleksach w centrum Łodzi. Multikino oferuje jednak szereg promocji cenowych, w tym tanie wtorki, zniżki dla stałych klientów kina czy oferty specjalne dla rodzin z dziećmi.

Inne kina w pobliżu Multikina

W niedalekiej okolicy Multikina Piłsudskiego znajduje się jeszcze kilka mniejszych kin, takich jak Mikro (ul. Traugutta 18), Charlie (ul. Piotrkowska 203/205) oraz kino studyjne Pałacowa (ul. Zachodnia 54/56). Ich repertuar kin w Łodzi jest zdecydowanie bardziej niszowy i skupiony na ambitnym, artystycznym kinie.

Repertuar kin studyjnych Charlie i Polonia w Łodzi

Aktualny repertuar kin w Łodzi – sprawdź co grają, dokąd iść na film!

Mniejsze kina studyjne, takie jak Charlie czy Polonia, prezentują zupełnie inną odsłonę repertuaru kin w Łodzi. Filmy grane w tych placówkach to przede wszystkim kino ambitne, niezależne, często niskobudżetowe - ale za to autorskie, odważne i stymulowane do myślenia. Nie znajdziemy tu hitowych hollywoodzkich superprodukcji, za to na pewno wiele perełek, o których głośno na najważniejszych festiwalach filmowych.

Bilety do Charliego i Polonii są zwykle tańsze niż w multipleksach. Dodatkowo kina te organizują wiele wydarzeń specjalnych z rabatami, maratonów, spotkań z twórcami i dyskusji o filmie. Każdy miłośnik ambitnego kina powinien regularnie zaglądać na strony internetowe tych placówek, aby nic nie przegapić z ich repertuaru kin w Łodzi!

Charlie ul. Piotrkowska 203/205
Polonia ul. Piotrkowska 67

Repertuar kin poza centrum - Port Łódź i Sukcesja

Analizując repertuar kin Łódź, warto spojrzeć także poza wielkie kina w centrum miasta. Nowoczesne multipleksy w centrach handlowych, takich jak Port Łódź czy Sukcesja, oferują zbliżony standard do multipleksów w Manufakturze czy Galerii Łódzkiej. Bilety są nieco tańsze, a dojazd dla wielu osób łatwiejszy i szybszy.

Przykładem jest tu kino Helios Łódź Sukcesja z 7 nowoczesnymi salami, w tym jedną z technologią IMAX. Jego repertuar filmowy niewiele odbiega od repertuaru pozostałych Heliosów w centrum. Podobnie Multikino Port Łódź, mieszczące się vis-a-vis gigantycznego centrum handlowego Auchan. Ten multipleks dysponuje aż 11 ekranami, a wśród nich ekranem IMAX o powierzchni 300 m2!

Podsumowując, repertuar kin Łódź poza ścisłym centrum miasta zdecydowanie warto śledzić i brać pod uwagę przy planowaniu kinowych wypadów.

Repertuar kin w nowo otwartym Fashion House w Łodzi

Najnowszym uzupełnieniem repertuaru kin w Łodzi jest multikino Cinema 3D w centrum handlowym Fashion House, które otworzyło się na przełomie 2021 i 2022 roku. Ten ultranowoczesny, 6-salowy multipleks oferuje bardzo wysoki standard - szerokie, wygodne fotele, zaawansowane projektory, ekrany akustyczne czy kameralne sale w typie VIP.

Repertuar Cinema 3D to oczywiście przede wszystkim największe nowości filmowe prosto z Hollywood, hity na długie zimowe wieczory, filmy familijne oraz animacje dla najmłodszych widzów. Nie brakuje też seansów specjalnych, maratonów tematycznych oraz ofert promocyjnych dla stałych bywalców.

Jest to zdecydowanie kino godne polecenia przy ulicy Karskiego 5 w Łodzi. Z pewnością warto dodać je do listy śledzonych repertuarów kin w Łodzi - zarówno ze względu na nowoczesność tego multipleksu, jak i atrakcyjne promocje cenowe dla klientów.

 • Repertuar kin w Łodzi jest bardzo szeroki - od hollywoodzkich hitów w wielkich multipleksach po niszowe kino studyjne.
 • Warto śledzić repertuary mniejszych kin studyjnych z ambitnym repertuarem.

Podsumowanie

Repertuar kin w Łodzi jest bardzo zróżnicowany, co stanowi z pewnością atut tego miasta. Pośród repertuaru kin Łódź znaleźć można zarówno najnowsze hollywoodzkie hity w dużych multipleksach, jak i ambitne kino artystyczne w kinach studyjnych. Namapę repertuaru kin w Łodzi składają się zatem: wielosalowe kina w centrach handlowych, sieciowe multipleksy (m.in. Helios czy Multikino), niezależne kina studyjne oraz niszowe placówki.

Repertuar kin Łódź jest na bieżąco aktualizowany w internecie na stronach poszczególnych kin i sieci multikinowych. Warto go śledzić, gdyż pojawiają się ciekawe nowości filmowe, maratony, pokazy specjalne i inne wydarzenia. Ceny biletów bywają zróżnicowane w zależności od rangi i wielkości kina. Jednak można skorzystać z wielu promocji, zniżek, kart rabatowych.

Podsumowując – repertuar kin w Łodzi jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Każdy miłośnik X Muzy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie, w zależności od upodobań, wieku i możliwości finansowych. Warto poświęcić chwilę na przegląd repertuarów kin Łódź i zaplanować interesujący seans w dogodnym terminie i lokalizacji.

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik po repertuarze kin w Łodzi będzie pomocny w znalezieniu ciekawej opcji na filmowy wieczór w mieście! Zachęcamy do śledzenia repertuarów i korzystania z szerokiej oferty kinowej Łodzi.

Najczęstsze pytania

Aktualne repertuary kin w Łodzi znajdziemy przede wszystkim na stronach internetowych poszczególnych kin i sieci multikinowych (np. Helios, Multikino, Cinema City). Tam na bieżąco publikowany jest wykaz seansów z podziałem na dni i godziny. Repertuar dostępny jest również w aplikacjach mobilnych wybranych kin.

Najbogatszy i najczęściej aktualizowany repertuar mają wielosalowe multipleksy w centrach handlowych, takie jak Manufaktura, Port Łódź czy Galeria Łódzka. Dużym, zróżnicowanym repertuarem dysponują również sieci Helios i Multikino.

Za niszowy, ambitny repertuar odpowiadają w Łodzi przede wszystkim mniejsze kina studyjne: Charlie, Polonia, Pałacowa, Mikro czy Kinematograf. Warto śledzić ich strony internetowe, gdyż często organizują one specjalne pokazy i wydarzenia filmowe.

Średnia cena biletu do kina w Łodzi to ok. 20-30 zł za bilet normalny. W dużych multipleksach z salami 3D i lepszym standardem jest nieco drożej. Promocje, zniżki, karty rabatowe pozwalają niekiedy kupić bilety nawet za kilkanaście złotych.

Rodzinom z dziećmi polecamy przede wszystkim kina sieci Multikino i Helios, które mają największy wybór filmów animowanych i familijnych. Często organizują też specjalne pokazy i atrakcje dla najmłodszych.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najnowszy repertuar kin Warszawa Promenada: odkryj filmy Promenada teraz!
 2. Kino Cinema City Galeria Jurajska - Repertuar Filmów
 3. Kino Nowa Dęba - Aktualny repertuar i wydarzenia
 4. Książki Romans Fantasy z elementami romansu
 5. Kino Głogów - Cinema 3D Głogów - Repertuar
Autor Ewelina Bąk
Ewelina Bąk

Jako fotografka ślubna dzielę się wiedzą jak uchwycić najważniejsze momenty za pomocą profesjonalnych lustrzanek cyfrowych. Testuję sprzęt Canon, Nikon, Sony pod kątem zastosowania w reportażu ślubnym. Podpowiadam jak wybrać obiektywy, lampy i akcesoria.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety
KinoKino Kalisz - Kino Kalisz Cinema 3D - Repertuar - Bilety

Kino Kalisz - ponad 60-letnia tradycja kina w mieście, posiadającego nowoczesny sprzęt, atrakcyjny repertuar i technologie 3D. Zapraszamy na seanse filmowe do klimatyzowanych, komfortowych sal z projektorami cyfrowymi i dźwiękiem przestrzennym.